Opera nie akceptuje ciasteczek z Allegro

Witam.

Mam bardzo uporczywy problem z ciasteczkami w najnowszej operze, a dotyczy on głownie logowania do allegro, kazdy mój krok musi byc poprzedzony wpisywaniem loginu i hasła, a dość często wyskakuje mi takrze komunikat iż takowe ciasteczka sa wyłączone. Jak moga być wyłączone jak mam akceptacje wszystkich ciasteczek? :evil: Czy wie ktoś jak to obejść?

Akceptacja ciasteczek “globalna”, czy w preferencjach dla witryny ?

a CCleaner i tego typu program nie usuwa ciasteczek? Jak tak to odznacz kasowanie

Bodajże globalna, jeśli trzeba przesle screena. CCleaner’a używa baardzo żadko, więc nie sądzę, aby to było powodem.

W preferencjach dla witryny odznacz “usuwaj nowe ciasteczka”, jeśli masz zaznaczone.

W szybkiej konfiguracji - masz akceptacje ciasteczek ?

Wszystko zrobione jak piszecie

Hmmm ,ja mam tak przechwytywanieyt.th.jpg

,i żadnych problemów z logowaniem …

Usuń tez hasło z allegro z menedżera haseł(restart) i spróbuj się zalogować ,domyślam się że masz zapamiętane hasło ,więc zapamiętaj .I próbuj…

Zapamiętywanie mam wyłączone, hasło zawsze wpisuję, a ja mam tak:

Beztytuu.jpg

No więc w czym problem ? allegro nie ma opcji “Zapamiętaj mnie”(login)

Narzędzia > Preferencje… > Zaawansowane >

Zawartość - zaznacz opcję Włącz obsługę JavaScript.

Ciasteczka - zaznacz opcję Akceptuj ciasteczka.

tacyer , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Wszystko mam zrobione jak piszecie, zapamiętywanie hasła do allegro nie wchodzi w gre. Narazie wszystko śmiga, zobaczę jak będzie dalej.