Opera nie ładuje obrazków

Witam. Mam problem z operą, dzisiaj przestały mi sie ładować obrazki na kilku stronach, nie na wszystkich lecz tylko niektórych. Próbowałem wyłączyć wszystkie dodatki niepomogło, opera turbo(jakoś tak) jest wyłączona, szukałem w blokowaniu treści również nic nie widziałem. :frowning:

A jakie masz łącze? ( to jest jaką masz prędkość internetu). Nieraz na wolnym łączu tak się dzieje. Zwykle pomaga odświeżanie kilka razy strony. Kiedyś miałem powolne łącze i podobnie mi się działo. Sprawdź również czy to samo się dzieje na innych przeglądarkach: chrome, firefox, internet explorer lub jakaś inna.

Mam szybkie łącze, tak sie dzieje od wczoraj, a wcześniej było wszystko dobrze, strony ładują sie całkowicie i gdy daje PPM na obrazek a potem odświerz obrazek to sie często pojawia. A sprawdziłem internet explorer wszystko sie natychmiast dobrze załadowało.

Jak na internet explorer wszystko dobrze się załadowało to może być wina opery. Spróbuj reinstall przeglądarki, a jak nie to przenieś temat do działu bezpieczeństwo w celu sprawdzenia czy nie masz żadnych infekcji. Ale najpierw przeczytaj co będzie wymagane do działu bezpieczeństwo:

obowiazkowe-logi-t253052.html

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

Skanuje właśnie komputer bo wpadłem że może wirus narazie 2 wykryło sie okazało xD może jak je sie usunie to może wszystko wróci do normy poczekam do końca skanowania

Dodane 18.11.2012 (N) 14:16

Komputer przeskanowałem usunołem wirusy lecz to nie pomogło, a wolałbym nie odinstalowywać przeglądarki ponieważ mam otwarte karty, których potrzebuje, i to nie 2 czy 3 karty, które bym znowu mógł znaleźć tylko kilkanaście :stuck_out_tongue_winking_eye:

A nie jest to tylko wyłączona opcja “wyświetlaj obrazy” dla każdej ze stron?

Ja miałem tak kilka dni temu gdy odpaliłem operę i we wszystkich zakładkach nie było obrazków. Trzeba było dla każdej strony ręcznie włączyć tą opcję.

Pozdr

Gdzie mógłbym to sprawdzić? Jeżeli narzędzia->preferencje->strony www to pisze “wyświetlaj obrazy”.

Opróżnij cache przeglądarki.

Jeśli masz tak ustawione, to dla nowo otwieranych stron obrazy powinny wyświetlać się normalnie.

Ja miałem problem z zakładkami otwartymi wcześniej (a mam ich zwykle około 20 lub więcej :smiley: ).

Dla każdej strony indywidualnie możesz zmienić to ustawienie na pasku statusu, czyli u dołu ekranu po prawej stronie.

opera1.png

Jeżeli jednak w nowo otwieranych stronach nie masz obrazów, to hmm… nie mam pomysłów.

Więc cache nie wiem gdzie są i jak je wyczyścić prosiłbym o pomoc, także tego na obrazku przedstawionym na dole przeglądarki powinien być pasek, a go nie mam. :frowning:

Dodane 26.11.2012 (Pn) 0:23

Udało mi się to naprawić dziękuje za pomoc, Odpowiedź mi dał xavell na koniec dziękuje bardzo :slight_smile: