Opera nie pamieta logowania

Mam taki problem, iż opera nie zapamiętuje logowania na stronie głównej onetu do “moje ulubione”. Stało się do z dnia na dzień, gdyż od około dwóch miesięcy wszystko dzialało poprawnie.

Usunąłem wszystkie ciasteczka dotyczące onetu i próbowalem się zalogowac - daje zapamiętaj mnie na tym komputerze jednak po zamknięciu przeglądarki znów muszę się logować.

Dodam, że na innych stronach choćby dp ten problem nie występuje i jestem caly czas zalogowany.

Czy ktoś miał podobny problem i sobie z tym poradził?

W preferencje >> zaawansowane >> ciasteczka , masz zaptaszkowane “akceptuj ciasteczka” ?

Problem ewidentnie jest związany z ciasteczkami.

Mam włączoną tę opcję. Jednak nie pomaga. Zamknięcię przeglądarki powoduje wylogowanie mnie z tego serwisu mimo, że wcześniej się tak nie robiło.

U mnie występuje podobny problem. Zaobserwowałam, iż rozpoczął się pojawiać po aktualizacji Opery do najnowszej wersji.

Może tu tkwi problem :?:

Ja nie aktualizowałem jeszcze więc raczej nie.

Ale o dziwo jakąs godzine temu wyskoczyło mi inne okno logowania (tak jak standardowo do poczty onetu) wpisałem login i hasło i do tej pory kilka razy sprawdzałem i wszystko dziala.

Może to była wina onetu (ich informatycy czytają dp i od razu zabrali się za poprawki po moim poście :smiley: )