Opera on/off flash jednym przyciskiem

Jak zrobić w Operze przycisk włączanie i wyłączenie flasha.Najlepiej jakby go podpiąć pod jakiś skrót klawiszowy.Narazie udało mi się go tylko wyłączyć.

ziomek5

Zaglądnij tutaj

Pozdrawiam

Znalazłem to na tej stronie ale to działa tylko w jedną strone czyli tylko wyłancza i teraz w ogóle nie mam flasha w operze.Czy ktoś mógłby opisać jak zrobić taki przycisk krok po kroku bo mi za nic to nie wychodzi albo nie ma flasha wcale albo strony robią się zielone itp. i są źle wyświetlane.

http://my.opera.com/polski/forums/topic … 555&page=1

http://files.myopera.com/JaDo/files/1_noflash.css - trochę rozszerzony noflash.css (pobieranie - Zapisz element docelowy jako… )

Plik umieszczasz w \profile\styles\user, restartujesz Operę, liczysz jaką ma pozycję na liście (Widok->Styl, zaczynając od 0 zera).

Przycisk - wybierasz jeden z trzech podanych, doda się do Moje przyciski, nie przeciągasz go na pasek narzędzi, klikasz OK, zamykasz Operę.

Przechodzisz do katalogu \profile\toolbar, robisz kopię toolbar.ini, otwierasz oryginał i szukasz sekcji:

[Customize Toolbar Custom.content]

Dodany przycisk powinien być na ostatnim miejscu. Edytujesz tzn. podstawiasz właściwy numer stylu, np. u siebie mam go na 13 pozycji, ponieważ liczymy od zera, to numer będzie miał 12:

Button18, "NF"=Select user CSS file, ,12 , "NF" | Deselect user CSS file, 12

Zapisujesz zmiany, odpalasz Operę, przeciągasz przycisk na pasek narzędzi.

Dzieki jado