Opera - problem z aktywną zawartością

Mam sprawę:

w IE, kiedy wchodzi się na niektóre strony, jak np. ja mam przy wejściu na stronkę live update dla płyty głównej MSI, na górze wyskakuje okienko z informacją: “Aby pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa, program IE ograniczył temu plikowi możliwość wyświetlania zawartości aktywnej, która mogłaby uzyskac dostęp do tego komputera. Kliknij tutaj, aby uzyskać opcje…”. Wystarczy tam kliknąć i pozwolić żeby się otworzyło i już mam dostęp do opcji update czyli zawartości stronki. Kiedy jednak tę stronę chcę otworzyć sobie w Operze, żeby nie używać IE, a więc 2 przeglądarek, to w ogóle nie wyskakuje mi takie okienko z info, jak w IE, nic się na stronie nie pojawia i nie mam możliwości dalej coś podziałać. Pytanie więc moje - co muszę pozmieniać w opcjach Opery, żebym takie strony z aktywną zawartością też mógł w niej przeglądać?

Ktoś coś podpowie?

A jakiego są to rodzaju strony jezeli są to strony typu Update to są otwierane tylko w IE, który posiada obsługe ActiveX.

Opera domyślnie nie blokuje pobierania zawartości stron więc domyślam się ze jest to spowodowane tym ze strona obsługuje tylko IE.