Opera->problem z zapamiętywaniem haseł

Witam!

Mam problem z Operą, a dokładniej z zapamiętywaniem haseł i loginów na stronkach… Z Mozillą Firefox nie miałem takiego problemu, a tutaj coś nie tak :frowning:

Z góry dzięki :smiley:

Dokłądnie co się dzieje, mozesz opsiać dokładnie problem :?

Nom poprostu jak weszłem pierwszy raz na jakąś stronkę, to byłem uprzednio zarejestrowany i musze sie zalogować… I wpisuje login, hasło i wyskakuje okienko czy ma zpamietac hasło, to klikam OK. Wyłączam przeglądrke, włączam ponownie i znowu wchodze na tą stronkę i powinien się sam wyświetlic login i hasło, a tu lipa!

Takiego problemu nie miałem z Firefoxem!

Ale niektóre strony mają takie problemy i nie żalezy to od przeglądarki, masz taki problem na wszytskich stronach czy tylko jednej dwóch … :?:

Na wszystkich… Nawet na tym forum :wink:

Sprawdż :

Narzędzia-Preferencje-Hasła

Czy zapamietywanie haseł masz włączone :?:

Tak mam włączone. I jak dam te Preferencje-Hasła i tak jest takie okienko też o nazwie HASŁA i klikne w to, to są podane wszystkie strony na których się logowałem. Nom, ale jak wejde na którąś z nich, to nie wyskakuje mi login i hasło :?

Usuń pliki Cookie :

Narzędzia-Preferencja-Zaawanoswane-Ciasteczka-Menadżer ciasteczek

Oraz pliki Temp :

Start-uruchom-%temp%

Usuń całą zawartośc w razie odmowy dostępu opróznij katalog w Trybie Awaryjnym.

Usuń jescze zapisane hasła.

Po tych czynnościach spróbuj się zalogowac ponowanie.

Jak chcesz chasło bez wpisywania to kliknij myszką tam gdzie wpisujesz hasło i wcisnij Ctrl + Enter.Albo przy pasku adresu powinienes miec cos w stylu długopisa (obok przycisku odświeżpo prawej jego stronie)to wciskasz to i tyle

aaaa ok jest ok :slight_smile: Dzięki :slight_smile:

Można zamknąć :slight_smile: