Opera sama się wyłącza przy otwarciu folderu

mam mały problemik z operą za nim ją włączę muszę ja ponownie zainstalować inaczej process w ogóle się nie chce uruchomić tzn. uruchamia sie (widać to jak kilka razy w tym samym czasie próbuję ją otworzyć) odinstalowanie i ponowne zaistalowanie nic nie pomogło a antyvir pokazuje że komp jest czysty

wyłacza się sama gdy właczam np. moj komputer, panel sterowania czy jakikolwiek inny folder oraz IE (z tym ie tez jest problem po pewnym czasie chce sie debugowac gdy przełącza sie np. w tył albo idzie na inna stronę oprócz tego niepokoi mnie że w menadżerze cały czas jest pokazane ze ie jest właczony i nie idzie sie pozbyc tego procesu)

może ktoś pomóc??

opera 9.10 Norton antivirus 2006

grav

Przeinstaluj Operę, ale odinstalowanie zrób w/g sposobu podanego tutaj

Pozdrawiam

niestety nie pomogło :frowning:

grav

Być może, Norton coś miesza, czy korzystałeś wcześniej z Opery bez problemów, czy kłopot ten pojawił się nagle ?

Jaki masz IE - 6 czy 7 - może przy aktualizacji coś namieszalo się w rejestrach…

Co do antywira, też nie mozna byc do końca pewnym czystości kompa - tą potwierdza analiza logów dokonywana przez Fachowców z działu Bezpieczeństwo i logi HijackThis , gdzie temat możesz kontynuować wklejając logi HijackThis i Silent Runners w/g tego tematu

Pozdrawiam

Log proszę wkleić tu,a nie zakładać nowego tematu.JNJN

samo się zrobiło z dnia na dzień z IE nie korzystam ale to wiem bo ojciec cos gadał nie bylo aktualizowane

jak tak patrze to myślę sobie strasznie dużo :?