Opera ściąga maile podwójnie

Witam

Jak w temacie, klient Opery ściąga mi wszystkie maile podwójnie, poczta na płatnym serwerze.

W menu poczty, kliknij PPM na na Poczta dla gavron@gmail.com(okienko na samym dole),wybierz foldery IMAP , odznacz przy [Gmail]/Wszystkie i OK.

Skąd wywnioskowałeś, że używam poczty google?

No to ja spróbuję strzelić z innej mańki :slight_smile:

Operowy klient poczty to bardzo dziwny wynalazek. Pod wieloma względami. Między innymi - program ten nie trzyma maili w osobnych folderach itp, itd, tylko wyświetla wg zadanych wcześniej filtrów i etykiet. Sprawdź, czy nie masz gdzieś zdefiniowanych takich samych lub podobnie działających filtrów.

Nie mam w ogóle filtrów, mam tylko pozakładane etykiety i zaznaczone, aby odznaczał jako przeczytane.(etykiety nadaje ręcznie)

Klient jest bardzo ciekawy, te etykiety mają sens, ale do nich powinny być jeszcze katalogi, bo same etykiety wprowadzają tylko zamęt.

Napisałem dla przykładu i pewnie dlatego googlowskie bo sam mam tam konto.

Nie napisałeś czy pomogło?

Jeżeli nie to możesz jeszcze spróbować odznaczyć etykiety,a jak i to nie pomoże to sprawdź czy zadziała jak zsynchronizujesz tylko folder ten od twojej poczty,u mnie to jest INBOX.

Kompletnie nie zrozumiałem co napisałeś. Możesz trochę jaśniej?

To nie ma nic z etykietami wspólnego, było ok i nagle zaczęło pobierać dwa razy. Zauważyłem, że Jak moja Opera jest otwarta i na drugim kompie ktoś sprawdza to same konto, to i do mnie przychodzą wiadomości drugi raz.