Opera sie nie otwiera

Witam wczoraj działała ,a dziś nie działa.Klikam na ikonkę Opery pokazuje sie klepsydra i nic sie nie otwiera.System XP.Opera najnowsza.IE 7 otwiera sie na moim komputerze.Przeskanowałem komputer Dr.Web i jest czysty.

Sprawdź najpierw w menadżerze zadań czy w ogóle w procesach odpala się proces opera.exe podczas próby uruchomienia przeglądarki.

<a href=

Komunikat twierdzi iż masz już odpaloną jedną kopie opery. Musisz w pierwszej kolejności zamknąć proces. Przejdź do zakładki “Procesy” i odnajdź na liście proces opera.exe Wywołaj na nim menu kontekstowe PPM>> Zakończ proces

Odpal ponownie i sprawdź czy zadziała. Jeśli nie, spróbuj skasować dotychczasowe ustawienia. W pierwszej kolejności eksportuj sobie wszystkie zakładki: Plik>>Import i eksport>>Eksportuj zakładki Opery. Po eksporcie zakładek, zamknij opere i usuń cały katalog z ustawieniami opery.

Dla systemu XP:

Dla systemu Vista/7:

Skasuj cały katalog o nazwie: Opera

Ponownie spróbuj odpalić Opere (powinna wystartować na czysto ze standardowymi ustawieniami).

Zostałem zaatakowany.Mam konto obce z funkcją Administrator widoczne tylko w trybie awaryjnym.Na tym koncie Opera sie uruchamia.Nie mogę skasować tego konta ze swojego konta administratora(w trybie awaryjnym) .Jak skasować to obce konto?

Jaką nazwę ma to konto?

Nazywa się Administrator systemu.

Nie zostałeś zaatakowany. A przynajmniej nie jest tego objawem to konto. Zostaw je w spokoju (możesz jedynie założyć na nie jakieś mocne hasło bo pozostawienie tego konta bez hasła może być rzeczywiście zaproszeniem) :slight_smile:

Spróbuj zastosować się do porady kolegi Kriz , i matc ,

zrobiłem tak jak napisali Kriz, i matc,lecz to nic nie pomogło.Opera nadal sie nie otwiera.

Może przywracanie systemu? Albo odinstaluj Operę i zainstaluj jeszcze raz.

też tak zrobiłem i nadal nie działa.

sciągnij opere z innego zródła 8)

pojawił się komunikat przy otwarciu Opery-Error initializing Opera ;module 9.

  1. Porób kopię zakładek

  2. Odinstaluj Operę, skasuj folder z Program Files i Documents and settings, przeczyść rejestr

  3. Pobierz najnowszą wersję Opery 9.64 i zainstaluj

  4. Wejdz w C:\Program Files\Opera i edytuj plik Operadef6.ini. Znjadz Plugin Path

Ma być tylko to “Plugin Path=C:\Program Files\Opera\Program\Plugins” jeśli bedzie jeszcze inna sceizka to skasuj.

Swego czasu miałem problem. Miałem ścieżkę do wtyczek Firefoxa przez co Opera się nie włączała. Widocznie jakaś złośliwośc ze strony Mozilli. Skasowałem linijke i było ok

zrobiłem tak jak opisał master_zonk6 leczto nic nie pomogło.skasowałem jakiś wpis w tej scieżce który nie odpowiadał wpisowi podanemu przez master_zonk6 .

Operę można usunąć tylko tym : http://programy.pcworld.pl/pc/programy/ … .1.80.html

w trybie zaawansowanym.A posprzątać potem http://programy.pcworld.pl/pc/programy/ … 8.878.html .Kolega spróbuje i się sam przekona.

errata 72 pomogło dziękuję :slight_smile:

http://b39.cal.pl/opera.html#SpeedDialTweaks

Tu masz najlepszy program do optymalizacji Opery.

Dzięki za pomoc. :slight_smile: