Opera się wyłącza

Mam problem z przeglądarką.Siedziałem sobie na forum i przeglądałęm dział na luzie gdy wszedłem na stronę główną i chciałem sprawdzić shutbox moim oczom pojawił się taki komunikat:Nie ma nowych wiadomości.Gdy nacisnąłem wyślij wiadomość pojawiło się coś takiego: stacktrace: n/a; see opera:config#UserPrefs|Exceptions Have Stacktrace gdy poraz któryś z kolei wcisnąłem wyślij wiadomość opera się wyłączyła i pokazało się okienko Opera musi zostać uruchomiona ponownie i prośba o wysłanie raportu.Nic nie grzebałem w ustawieniach opery, mam najnowszą wersję, poprostu sufrowałem po internecie.

Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?Coś nie tak z Operą czy jakiś wirus?

Ten post piszę pod przeglądarką Internet Explorer ( w Operze się nie udało)

Edit:

To z shutboxem to coś na forum?Bo gdy w IE włączam 1 stronę w sb to też pokazuje się komunikat Nie ma nowych wiadomości ( ale nie ma żadnego błędu i ie działa dalej)

U mnie nie ma takich problemów. Na początek wrzuć zawartość loga z HijackThis na www.wklej.org i daj linka

Ja bym jednak uznał to za problem po stronie serwera

U mnie pod Operą 1 strona - Nie ma nowych wiadomości a każda kolejna wyświetla wpisy sprzed kilku godzin/dni

Natomiast pod IE wyświetla się tylko 5 najświeższych postów później długa przerwa (pusta strona 2) i dalej wpisy sprzed kilku godzin/dni (jak w operze).

O tym, że problem nie dotyczy naszych komputerów niech świadczy fakt że nawet jeden z moderatorów robił test SB

Na innych stronach Opera dzialała bez problemów.Narazie uznaję to za błąd na forum, ale jeśli to będzie notorycznie się powtarzać to wrzucę loga.

Właśnie na OperzeMini mam ten sam problem - brak nowych wiadomości…

W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem byłoby to gdyby administrator forum się wypowiedział; czy problem leży po stronie serwera czy po naszej.

to normalka.

To wina SB, temat wielokrotnie był na forum poruszany.