Opera - tajemnicza funkcja

Przeglądarka Opera 98.0.4759.6 (dziś się zaktualizowała). Na stronie startowej , nad miniaturkami, pojawił się znaczek jakby uśmiechniętej buźki. Po jej kliknięciu pojawia się pytanie: „czy lubisz tę funkcję”. Jaką qrna funkcję???

a

b

Wie ktoś może, o co tu chodzi? I jak to zniknąć? Bo obniża mi poziom miniatur.

Chodzi o funkcję „pokaż podpowiedzi szybkiego wybierania”.

To już było przynajmniej w 97, czemu po miesiącu pytają…

Niestety, nie o to chodzi.

"Pokaż podpowiedzi szybkiego wybierania” zawsze mam wyłączone. Próbowałam kilkakrotnie włączyć/wyłączyć, restartować Operę - to nic nie daje.

Może jakieś inne pomysły?

Pozdrawiam - Agata

Może i było w dziewięćdziesiątym siódmym, ale chyba nie używałam wtedy jeszcze Opery.
I co? Dalej nie wiadomo, o co chodzi i co z tym fantem zrobić, prawda?

Zajrzyj do nich. Moze wiedzą

Nie znam angielskiego, niestety. :frowning:

Przegladarki sa wyposazone w translatory.
Teraz, jak widzę, dość dobrze to tłumaczą. Na „zwyczajnych” stronach.

Nowa wersja Opery (99.xxxxxxxxx) i znaczek tajemniczej funkcji widać nadal. Zdjęcie z Dobrych Programów. I jak tam Krystian, dalej jesteś taki mundry, wiesz, co to jest i jak „zniknąć”?

Okno Opery

Nadal nikt z użytkowników nie odkrył, o jaką to tajemniczą funkcję chodzi w Operze i jak to g. usunąć?

A moze tu nikt z Opery nie korzysta. Pytaj na stronie forum Opery. Jest tam tez polska sekcja.

Masz na myśli to: https://forumopery.pythonanywhere.com/ Wydaje się, że to prehistoria. W Pomocy (polskiej) nie ma możliwości zadawania pytań, a przedstawione obrazki nie zawierają tego czegoś.

Wyszukiwarkę Gogle masz uszkodzoną?
Polski | Opera forums

Dzięki. Poszukam jeszcze forum, w którym nie ma obowiązku zakładania konta i logowania. W ostateczności skorzystam w Twojego linku.