Opera zamienia obrazki, GG wyłącza się, pytanie o Kazza

Witam.

Ja może przejdę od razu do konkretów:

1) Opera (wersja 9.02) zamienia mi czasem obrazki na stronie, które pokazują się w innych miejscach na stronie niż powinny. Najlepiej pokaże na screenie jak to wygląda. Po odświeżeniu stronki, raz lub dwa… wszystko wyświetla się poprawnie.

4csj7ew_th.jpg

1+) Jeszcze jedna sprawa do Opery. Jak nacisnąłem “Podgląd” (tego posta, przed jego wysłaniem) to Opera chciała mi zapisać plik “posting.php”. Hmm… Czasem też tak jest na innych stronach (ale sporadycznie to występuje).

2) Uruchamiam GG (7.6) i gdy zmienię status na dostępny, zaraz wracam lub niewidoczny to gg natychmiast wyłącza się bez żadnego komunikatu.

I tak już zmieniam komunikator, ale chciałem się dowiedzieć czy to wina jakichś syfów w moim kompie czy może samego p(pffff)rogramu.

3) Kiedyś zainstalowałem sobie Kazaa (3.2.6). Jednak nie doszedłem z tym programem do porozumienia :slight_smile: i chciałem go jak najszybciej odinstalować… bo zrobił mi syf na kompie. Jednak nie udało mi się go całkowicie odinstalować… Tzn. w końcu się wkurzyłem i usunąłem “ręcznie”, ale w Dodaj/Usuń programy nadal jest Kazaa jakby byla zainstalowana :confused: A teoretycznie wszystkie pliki juz usunąłem. Jak chce usunąć ją z Dodaj/Usun progr. to mi wyskakuje to:

4cu95hd_th.jpg

…i nie wiem co z tym zrobić?

Zainstalować od nowa ten cały syf do mojego komputera i odinstalować przez D/U Programy ?

Pozdrawiam, z góry dzieki za pomoc!

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Usuń wpisy HJT.

Jeżeli nie masz już Windows Messenger’a to ciachnij też:

Spyware Doctor jest programem wątpliwej reputacji dlatego proponuję go usunąć. Sposób usunięcia jest podany tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 332#791332

Proponuję przeczyścić rejestr ponieważ masz kilka pustych kluczy, opis.

Czy masz jeszcze Pandę?

Po wykonaniu pokaż nowy log z Silenta plus log z ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.

Nie mam… zmieniłem ją na inny program.

Wszystko wykonałem wg. wskazówek. Tylko np. nie było w HJT wpisu:

nie wiem może ten “fix.reg” coś na to poradził…?

Oto nowe logi: