Opera-zapamiętywanie adresów problem

powiem tak-zainteresowała mnie opera 9.5.wszystko gra,nawet pluginy działają świetnie tylko jedno ale-pomijajc drobne niedociągnięcia chciałbym się zapytać jak wyłączyć zapamiętywanie wpisanych adresów do paska adresu? chodzi o to że jak wpiszę np. http://www.wp.pl to już ten adres zostaje w pasku-jak się kliknie na wysunięcie adresów wpisanych.i teraz zaczynają się schody-w ustawieniach robię to co w poprzednich operach czyli wyłączam autouzupełnianie oraz wyłączam historię,zapamiętywanie adresów itp-ustawiam sobie cache na 20 mb na dysku i 60 mb z ramu.w poprzednich wersjach wyłączenie historii dawało rezultat-wpisane adresy w polu wpisywania ich nie były zapamiętywane a teraz są mimo wyłączenia historii i zapamiętywania. dlaczego tak się dzieje? ktoś może u siebie wytestuje?

W Operze 9.5 klikasz Narzędzia —> Preferencje —> Zaawansowane —> Historia —> Wybierasz ile ma być zapamiętanych adresów; od 1 000 do 50 000 i wybierasz, aby Opera zapamiętywała zawartość odwiedzanych stron, aby szybciej je wyświetlać. I Klikasz OK i gotowe. Jak nie podziała (u mnie działa) to napisz mi na PW lub GG; 678953.