OPERA: zniknoł poziomy pasek przewijania

Od pewnego czasu zniknoł mi pasek przewijania w Operze, coż chyba nacisnełem niechcąco, i teraz nie umiem tego znaleźć :frowning:

screeen0tv.th.jpg

Widok -> Pasek Stanu

Szukaj tej opcji, by ją włączyć. :smiley:

nie zabardzo roumiem :open_mouth:

Jak włącze pasek stanu, to też nie ma tego do przewijania na dole

Więc o co Ci dokładniej chodzi, nie za bardzo rozumiem.

Zaznaczyłeś ten obszar, więc myślałem, że chodzi o pasek stanu, gdzie są informacje o stanie załadowania strony etc.

Nie nie nie, chodzi o ten pasek do przesuwania strony, taki jak jest po prawej pionowy, to jest też na dole poziomy - ale mi znikł :o

screeen0tv6lu.jpg

ale przeciez on nie widnieje cały czas, tylko wtedy jak strona jest za szeroka :? sprawdz na innej stronie np. http://www.amnezja.org/ u mnie na tej stronce sie pojawia… a na dobrychprogramach nie ma go…

mam rozdzielczość 800x 600 i u mnie się zawsze pojawiał na DP! Zrobiłem właśnie screena, na którym widać że strona się niemieści i trzeba było by przesuwać.

Raz przez przypadek nacisnełem coś, że znikł pasek paneli (ten po lewej) i wszsytkie karty się zamkneły i od tego czasu nie ma tego paska :frowning:

Wejdz w narzedzia --> Preferencje --> Przegladanie --> Zaawansowane --> i tam po prawej zaznacz opcje POKAZ PASKI PRZEWIJANIA

Pozdrawiam,

Mam to właczone, ale już doszłem, miałem poprostu zabardzo rozciągnięte okno i nie było go widać, jak je zmaksymalizowałem (dopasowałem do ekranu) to już widać ten pasek :slight_smile: