Opera

Witam.

Niedawno przesiadłem się z Avant Browser na Operę, ale mam kilka problemów.

Po pierwsze chciałem dodać sobie tak jak to miałem w Avancie pasek łącz taki jak na obrazku.

asl3tz.th.jpg

Po drugie chciałbym, aby nowe zakładki po kliknięciu otwierały się w tle (wiem, że jest to możliwe za pomocą kombinacji Ctrl+Shift, ale chce, aby ta opcja była dostępna standardowo).

Myślę, że nie są to jakieś wielkie problemy, ale znacznie ułatwią mi życie. Z góry dzięki z pomoc.

Pozdrawiam. :wink:

Jeżeli chodzi o to pierwsze to klknij gdzieś prawym klawiszem myszki żeby było dostosuj i weś Pasek osobisty. Potem jeśli dodajesz jakąś stronkę do zakładek to weś menager zakładek potem kliknij PPM na zakładce którą chcesz dodać do paska osobistego, wybierz właściwosci i potem na dole pokaz na pasku osobistym

Jesli chodzi o to drugie to nie wiem :smiley:

nowa zakładka otwierana jest po kliknięciu kółka od myszki, chyba wcześniej muszą być uaktywnione gesty.

Jeśli chodzi o drugie to zależy czy masz mysz z kółkiem które działa jako dodatkjowy przycisk, jeśli tak nie ma problemu najeżdżasz na link i je naciskasz. Jeśli nie masz takiej opcji to najeżdżasz na link PPM -> Otwórz odnośnik w nowym panelu i no problema 8)

Dzięki chłopaki już prawie wszystko jest elegancko, tylko mam jeszcze jeden problemik. Chcę żeby pasek osobisty był pod paskiem adresu. Teraz wygląda to tak:

KLIK

a chcę, aby było tak jak jest na pierwszej fotce. Próbowałem już kombinować z położeniem, ale przenosi pasek całkiem na dół a nie o to mi chodzi. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Pozdrawiam. :wink:

Welcor w Operze się tak nie da… :?

będzie albo ponad paskiem adresu albo zupełnie na dole (jak z resztą napisałeś)