Operacja anulowana z powodu ograniczeń nałożonych przez admina

Wiem że na tym forum pojawiło się już kilka tego typu postów z tym tytułem lecz jestem kompletnie bezradny. Otóż mój problem jest taki jak w tytule. Nie mogę praktycznie nic na kompie zrobić. Kiedy chce wejść do panelu sterowania pojawia się komunikat z tytułu, to samo jak chce wejść np. w właściwości mój komputer i prawym przyciskiem na właściwości. Jednym słowem czego bym nie chciał zrobić w kompie pojawia się ten komunikat. Znalazłem ponoć rozwiązanie tego problemu w sieci https://polarize.ru/pl/igry/operaciya-otmenena-iz-za-ogranichenii-reshenie-problemy-operaciya/?fbclid=Iwbt1via1qwwkc2ssfu0sy7c6qhr8e4curh64j8vglc0pz0mglc0pz0mglc0pz0mglc0pz0mglc0pz0mglc0pz0mglc0pz0mglc0pz0mglc0pz0mglc0pz0mnsmuYQby2wJibmeiHnQwVHB61Bj9rA 8 i chciałem was zapytać czy korzystaliście kiedyś z programów z tego poradnika. Jakie kroki powieniennem według was podjąć żeby móc rozwiązać ten problem. Jakie wy programy ewentualnie byście polecili do rozwiązania tego problemu. Korzystam z systemu operacyjnego Windows XP

1. Nie duplikuj postów.

image

1. Rozwiązanie:
    Podczas uruchamiania systemu spam na F8 i uruchom system w trybie awaryjnym. W wierszu poleceń wklep: net user awaryjny /add
    zrestartuj komputer tym razem w normalnym trybie i zaloguj się na to nowe konto. potem w panelu sterowania ustaw siebie jako administratora i zaloguj się na swoje konto, tamto usuń.

Miałem podobnie z Windowsem 8.1, nie mogłem nic zrobić, chyba nawet programu zainstalować, bo “nie byłem administratorem”

Miałeś tylko jedno konto na kompie?

Tak.

Ok. Dzięki. Odezwę się w razie czego i sorry za powielanie tematu ale zgłosiłem się z moim problem do innego działu na tym forum ale przekierowano mnie ostatecznie tutaj

Pomogło?

Jeszcze nie sprawdzałem ponieważ chwilowo nie mam czasu. Sprawdzę to w najbliższym czasie. Jeszcze raz wielkie dzięki za dobrą rade