Operacja została anulowana ze względu na ograniczenia nałożone na ten komputer. Skontaktuj się z administratorem systemu

Witam mój problem polega na tym, że Syn wczoraj zrobił tak jak na tym filmie http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-zablokowac-dowolna-aplikacje-w-windows-xp lecz on włączył “Nie uruchamiaj określonych aplikacji systemu Windows” i teraz jako Administrator nie mogę nic załączyć ani internetu, notatniku, wogóle nic jestem aktualnie na kontu gościa, próbowałem przywrócić system ale nic nie działa ;/

_ pomocy system Windows XP _

post-263046-0-82541000-1405927183_thumb.

Pobierz, rozpakuj i uruchom (Start!) to: http://www.majorgeeks.com/files/details/tweaking_com_reset_registry_permissions.html

Powinno przywrócić uprawnienia Administratora.

mam to zrobić na gościu ?

Na Administratorze! Operacja trwa ponad 5 minut. Jej koniec, to jak znikną czarne okna. Po tym restart komputera. Pozostałe po operacji archiwum i folder “Tweaking.com - Reset Registry Permissions” można po prostu usunąć do Kosza.

zrobiłem to na gościu i nic a na administratorze nie mogłem bo nie da się otworzyć notatnika ;/

może coś się da z przywracaniem systemu.

Możesz też pobrać ten programik na Gościu na pendrajwa, potem przelogować się na Administratora i uruchomić programik z pendrajwa na Administratorze.

nie wiem czemu ale na gościu nie znajduje mi pendrajwa

No, to pobierz program na dysk C, ale na Gościu, przeloguj się na Administratora i uruchom program z dysku C, jeśli tam w ogóle będzie. Nie mam innych pomysłów, poza tym, że można spróbować to wszystko robić w trybie awaryjnym, jeśli da się go uruchomić?

w trybie awaryjnym też nic nie da się robić

Moja propozycja to dwa razy wciśnięcie kombinacji klawiszy Ctrl+Alt+Delete powinno pokazać się okienko do wpisania nazwy użytkownika  hasło. W nazwie użytkownika wpisz Administrator a hasło zostaw i wciśnij enter. Zaloguje Cię na Administratora ale to tego prawdziwego. Być może twoje konto to tylko zwykłe konto z nazwą Administrator. Też tak miałem na xp. I tam możesz zmieniać uprawnienia wszystkich użytkowników w panelu sterowania. Nwm gdzie się dokładnie wchodzi bo mam win8.