Operating System Not Found

Witam.  Mam laptopa SONY VAIO z Windows’em 7. Jakiś czas temu komputer się wyłączył, najpierw wyskakiwało odzyskiwanie systemu Windows, którego nie mogłam z powodzeniem ukończyć, teraz niestety tylko i wyłącznie  Operating System Not Found na czarnym ekranie. Próbowałam zainstalować jeszcze raz Windowsa (7), lecz po uruchomieniu nie mogę nawet wejść do BIOS-a bo wyskakuje ponownie to nieszczęsne brak systemu operacyjnego. Próbowałam na wszelkie możliwe sposoby, ale nic z tego. Przejrzałam wszystkie forum i filmiki. Błagam pomóżcie, wierzę w Was :slight_smile: Buziaki.

witam a próbowałaś przy włączeniu komputera wciśnąć alt+F10 ?

znalazłem jeszcze takie coś może się przyda : http://windows7forum.pl/instalacja-systemu-z-partycji-recovery-i-nagranie-na-plyty-sony-vaio-15998-t

Czyli laptop w ogóle nie wystartował z płyty?

Ustaw w biosie napęd optyczny jako pierwsze urządzenie z którego ma startować laptop i włóż płytę z systemem.

Jeśli już uruchomisz instalator systemu to sprawdź jeszcze, Napraw komputer (na dole po lewej stronie, zdjęcie), wybierz język i kliknij Dalej, wybierz Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania

0235.jpg