Operator blokuje stronę... co zrobić?


(Niuf Niuf) #1

od kilku dni mam internet w PLAY'u. Niestety nie było możliwości podłączenia się do normalnego neta jak UPC, czy nawet neo. Uroki życia w internacie.

I niestety nie mogę się dogrzebać do jednej strony. Dokładniej forum, na dodatek warezowego. Mniejsza o linki, bo z tego aspektu życia forumowego akurat nie korzystam... ale trochę znajomych tam mam i żal byłoby mi zrywać kontakty, a szukać styczności z nimi poza forum to już nie ten sam klimat...

Wiem, że strona działa, bo kilku innych użytkowników dało mi znać. Strona główna wchodzi bez problemów, dopiero, gdy jest przekierowanie na /forum, strona ładuje się, ładuje i ładuje... i nie załadowuje. Czy PLAY mógłby blokować forum (w zasadzie nic dziwnego - w końcu widnieje ono jako warezowe...).

I co z tym fantem można zrobić? Jest jakaś opcja, żeby połączyć się ze stroną? Może łączenie się przez proxy?

Dwa - to nie mogę wejść również na pocztę na onecie, wygląda to podobnie jak z forum.

Możecie pomóc?


(roobal) #2

Zgłoś problem do operatora, być może jakaś awaria z ich strony, w Polsce nie obowiązuje cenzura internetu, jeśli takie praktyki stosuje operator, myślę że wręcz powinno się to gdzieś zgłosić, np. do UOKiK.

Pozdrawiam!


(Jimek) #3

Jaka przeglądarka? Pytam, bo mam znajomego który przy używaniu "domyślnej" przeglądarki miał właśnie też problemy z logowaniem się na pocztę onetu.

Spróbuj zainstalować nowego flashplayera, a jeżeli to nie pomoże to spróbuj wejść na stronki z innej przeglądarki.