Operator blokuje stronę... co zrobić?

od kilku dni mam internet w PLAY’u. Niestety nie było możliwości podłączenia się do normalnego neta jak UPC, czy nawet neo. Uroki życia w internacie.

I niestety nie mogę się dogrzebać do jednej strony. Dokładniej forum, na dodatek warezowego. Mniejsza o linki, bo z tego aspektu życia forumowego akurat nie korzystam… ale trochę znajomych tam mam i żal byłoby mi zrywać kontakty, a szukać styczności z nimi poza forum to już nie ten sam klimat…

Wiem, że strona działa, bo kilku innych użytkowników dało mi znać. Strona główna wchodzi bez problemów, dopiero, gdy jest przekierowanie na /forum, strona ładuje się, ładuje i ładuje… i nie załadowuje. Czy PLAY mógłby blokować forum (w zasadzie nic dziwnego - w końcu widnieje ono jako warezowe…).

I co z tym fantem można zrobić? Jest jakaś opcja, żeby połączyć się ze stroną? Może łączenie się przez proxy?

Dwa - to nie mogę wejść również na pocztę na onecie, wygląda to podobnie jak z forum.

Możecie pomóc?

Zgłoś problem do operatora, być może jakaś awaria z ich strony, w Polsce nie obowiązuje cenzura internetu, jeśli takie praktyki stosuje operator, myślę że wręcz powinno się to gdzieś zgłosić, np. do UOKiK.

Pozdrawiam!

Jaka przeglądarka? Pytam, bo mam znajomego który przy używaniu “domyślnej” przeglądarki miał właśnie też problemy z logowaniem się na pocztę onetu.

Spróbuj zainstalować nowego flashplayera, a jeżeli to nie pomoże to spróbuj wejść na stronki z innej przeglądarki.