Operator pod moje wymagania - do 200 zl


(Zulowski) #1

Cześć, już ponad rok temu skończyła mi się umowa mix plus'a, przymierzam się powoli do podpisania nowej umowy typu mix, albo bez umowy na karte - abonament raczej odpada.

Ja się nie orientuje w ofertach operatorów, nie interesowałem się tym przez ostatnie 4 lata, TV nie oglądam też gdzieś tyle już.

Chciałbym mieć w naliczanie sekundowe + tanio do ERY / PLUS, a na aparat mogę przeznaczyć 200 max 300 zł, więcej nie wydam na urządzenie do dzwonienia.

Co polecacie?


(Zbych ) #2

Obecnie najtańsze są prepaid w tym play i plus mają po 29 groszy za minute do wszystkich niezależnie od kwoty zasilenia (plus oprócz do playa ma po 29gr )play natomiast kłamie z naliczaniem sekundowym i pobiera co 30 sekund , więc pozostaje simplus , play natomiast za zasilenie już od 5zł ma konto rok ważności , natomiast simplus za uzupełnienie konta raz w miesiącu daje do kwoty zasilenia plus 20%. za 300zł kupisz sobie jakieś "urządzenie" w komisie lub np. allegro.


(Zulowski) #3

Ok dzięki Zbych1


(system) #4

co za brednie, chyba że w dobranocce ci tak powiedzieli


(Zbych ) #5

Miałem playa jakieś 2 miesiące bo skusiłem się na ważność konta 1 rok od doładowania , mało co dzwoniłem a kasa traciła się w bardzo szybkim tempie , karta była zarejestrowana , poszłem do " play" po bilng za te 2 mieiące i przedstwiłem po co mi ten biling (aby sprawdzić ile faktycznie kosztuje minuta) blondyna powiedziała że bilingi w tak błachej sprawie nie wydadzą bo nie ma podstaw abym tak sądził i powiedziała że mam napisać skarge do rzecznika , no to skosultowałem się z rzecznikem i powiedział mi że skargi bez bilingu nie przyjmie i koło się zamknęło , więc poprostu był to prepaid to bez problemu pożegnałem się play.


(system) #6

Playa miałem 2 lata na abonament, a od czerwca mam na kartę i nie zauważyłem żeby mi naliczali opłatę co 30 sekund.

Coś Ci nie wierze.

A jak chcesz biling to możesz zarejestrować na playmobile.pl i sprawdzić sobie bilingi z jakiego okresu chcesz.


(Danielm86) #7

Trzeba wspierać tylko polskie. Z miksów to tylko MixPlus


(Zulowski) #8

No nic, to pewnie skuszę się znów na firmę PLUS, przynajmniej nie powinno być problemów z zachowaniem numeru.