Opinia na temat Gateway MT6840

Witam. Moge kupic gateway mt6840 za 1990 zl. nowy na 12 miesiecznej gwarancji. nie wiem tylko czy warto taki laptop kupic? czy to pochodzi przynajmniej 2 lata a nie ze jak gwarancja sie skonczy to komputer przestanie dzialac? no i czy w ogole to jest dobrej firmy laptop? znam sie troche na kompach no i widze ze na dobrych podzespolach to dziala ale nie znam tej firmy. hp czy asus, acer, toshiba to mi sa znane i wiem ze to jest cos dobrego. Co sadzicie na temat tego laptopa? Warto wydac te pieniadze na ten sprzet? prosze pomozcie…:slight_smile: Pozdrawiam

1.Cena fajna.

2.Bateria tylko 2400 mAh czyli słabiutko. Może z 1,5 godzinki będzie trzymać.

3.Jeżeli dorzucają do niego Viste to i tak za dużo nie popracujesz( za mało ramu i za słaba grafika żeby Aero pociągnęła)

  1. Z tego co wyczytałem tu i owdzie to Gateway miał być wchłonięty przez Acera a i ze cena jest naprawdę niska to może być problem z jakością.

Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

Od czerwca mam Gateway MT6840 i działa dobrze, nie ma problemów. Bateria trzyma w granicach 2 godzin a kiedy korzystam

tylko z jakiegos edytora tekstu i zaciemnie troche ekran to potrafi wytrzymać nawet 4 godziny. Wydajność jest przeciętna, do normalnej pracy wystarcza ale o grach nie ma co myśleć chociaż Need For Speed Carbon odpaliłem i gra chodziła płynnie pod Windows Vista Home Premium…