Opinia - netbook HP mininote

Witajacia wielmozni ludu dobreprogramy.pl

mam do was niezmiła prośbe oceny sprzętu czy jest wart swej oferty

a dokładniej chodzi mi o oferte netbooka firmy Hp w dostępny w ofercie ery

http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryf … ter/bc_1zl

tu dl tych co nie wiem o czym mówie wklejam link

chciałbym poznać opinie odnośnie korzystania aplikacji typu skype i oglądania filmów

W ogóle zapomnij o czymś takim, jak masz oglądać filmy. Netbooki nadają się do internetu i klepania w wordzie, o reszcie można zapomnieć. Nawet 10 cali to ciągle mało. Lapek będzie kosztował cię pewnie ze 2 tysie nie licząc abonamentu za net, osobiście proponuję pójść np. do Saturna i skorzystać z jakiejś promocji na pełnowymiarowy laptop.

Pozdrawiam

dość słaby procesor, lepiej kupić coś na atomie

Kolega miał netbooka noname z procesorem Intel Atom, który dawał radę w AutoCad 2009 Mechanical i Inventor 2009 :slight_smile:

no az tak to ja tam nie bede wertkował go i zadyszal na smierć tego netbooka, wiadomo procek to procek, karta grafiki do neta i worda starczy lecz myslalem głownie tu o sluchaniu muzy i ogladaniu filmów(divx) no i na końcu do pisania. wiem ze słaby proc ale czy wydoli o to jest pytanie?

Nie no to już trochę niedocenianie tego urządzenia. Fakt że układ zastosowany w tym netbooku nie jest najwydajniejszy ale osobiście bawiłem się nim i wystarczy spokojnie na net, office, muzykę oraz filmy divx. Nawet w diablo 2 sobie na nim popykałem bez problemu. Urządzenie jest fajne, jedyny problem to mała matryca. Tzn. dla mnie to problem bo po 3-4 godzinach pracy na nim bolały mnie oczy. Ale ogólnie jako sprzęcik, polecam.

dzięnki krzakalad jedynie co mnie martwi to bateria ale chyba przez dwa lata uzbieram sumke taka by zaslużyć na większa,

a czy filmy tobie sie otwarzały płynnie bez zacieć i opóźnień?