Opinia - netbook HP mininote


(Irosan) #1

Witajacia wielmozni ludu dobreprogramy.pl

mam do was niezmiła prośbe oceny sprzętu czy jest wart swej oferty

a dokładniej chodzi mi o oferte netbooka firmy Hp w dostępny w ofercie ery

http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryf ... ter/bc_1zl

tu dl tych co nie wiem o czym mówie wklejam link

chciałbym poznać opinie odnośnie korzystania aplikacji typu skype i oglądania filmów


(Tomek) #2

W ogóle zapomnij o czymś takim, jak masz oglądać filmy. Netbooki nadają się do internetu i klepania w wordzie, o reszcie można zapomnieć. Nawet 10 cali to ciągle mało. Lapek będzie kosztował cię pewnie ze 2 tysie nie licząc abonamentu za net, osobiście proponuję pójść np. do Saturna i skorzystać z jakiejś promocji na pełnowymiarowy laptop.

Pozdrawiam


(mati75) #3

dość słaby procesor, lepiej kupić coś na atomie


(przemekKK) #4

Kolega miał netbooka noname z procesorem Intel Atom, który dawał radę w AutoCad 2009 Mechanical i Inventor 2009 :slight_smile:


(Irosan) #5

no az tak to ja tam nie bede wertkował go i zadyszal na smierć tego netbooka, wiadomo procek to procek, karta grafiki do neta i worda starczy lecz myslalem głownie tu o sluchaniu muzy i ogladaniu filmów(divx) no i na końcu do pisania. wiem ze słaby proc ale czy wydoli o to jest pytanie?


(Krzakalad) #6

Nie no to już trochę niedocenianie tego urządzenia. Fakt że układ zastosowany w tym netbooku nie jest najwydajniejszy ale osobiście bawiłem się nim i wystarczy spokojnie na net, office, muzykę oraz filmy divx. Nawet w diablo 2 sobie na nim popykałem bez problemu. Urządzenie jest fajne, jedyny problem to mała matryca. Tzn. dla mnie to problem bo po 3-4 godzinach pracy na nim bolały mnie oczy. Ale ogólnie jako sprzęcik, polecam.


(Irosan) #7

dzięnki krzakalad jedynie co mnie martwi to bateria ale chyba przez dwa lata uzbieram sumke taka by zaslużyć na większa,

a czy filmy tobie sie otwarzały płynnie bez zacieć i opóźnień?