Opinia o LG L7 II

Witam, posiada może ktoś ten telefon? :wink: Interesuje mnie opinia o nim, ponieważ mam możliwośc wyboru go w salonie na abonament. Jak telefon się sprawuje? Bateria, aparat, wyświetlacz itd? Pozdrawiam

Przeniesiono z działu Na luzie.

Właśnie dzisiaj wybierałem pomiędzy l7 II a Galaxy Core. Powiem, że lepszym wyborem będzie galaxy. Atutem dla LG jest jedynie aparat 8mpix. Pozostałe sprawy w zasadzie są atutem np. Samsung Galaxy (z wyłączeniem Trend bo to bieda). Jeśli nie zależy ci na lepszych zdjęciach nie bierz L7. Dodam też, że jak chodzi o aparat do zdjęć to trzeba wybierać modele sony np. Sony Xperia M lub L. Warto też sprawdzić sobie np. w porównywarkach cenowych ceny rynkowe telefonów. Np. zakup telefonu wartego 300 zł. w abonamencie 24x99 PLN nie będzie opłacalna. Trzeba pamiętać, że telefon wiąże się z kosztem i jego rzeczywisty koszt to pomnożenie ilości miesięcy i kwoty abonemantu. To, że telefon kosztuje w danej chwili u operatora 1 zł. czy 50 nie ma większego znaczenia i tak to wiąże się z większymi późniejszymi kosztami.

Też mam możliwość wzięcia Galaxy Core… :smiley: Ogólnie L7 ii strasznie promuje plus w reklamach a galaxy core można jedynie ujrzeć w gazetkach informacyjnych. Szczerze mówiąc nie brałem nawet Galaxy pod uwagę… Lecz teraz na pewno wezmę. Zaraz poszperam i porównam te telefony. Dzięki za radę ;]

Dodane 11.11.2013 (Pn) 17:59

Orange ma ciekawą ofertę. A dokładniej Alcatel One Touch Idol ;p Ciekawe jak czy się lepiej sprawuje od cora…;p