Opinia o pamięciach Apacer

Kupiłem jakiś czas temu dwie kości Good RAM , które za Chiny nie chciały działać na mojej płycie głównej. W piątek kupiłem dwie kolejne kości, tym razem Apacer. Sprzedawca poszedł mi na rękę i zgodził się, abym zapłacił za RAM dopiero po jego sprawdzeniu. Powiedzcie mi, czy pamięci Apacer są porządne? Wcześniej miałem Kingstona (mile go wspominam) a potem tego nieszczęsnego Good RAM-a. Na chipach Apacer-a są napisy AM1 a sama pamięć to 512 MB DDR 400. Napiszcie mi, czy zostawić te kości, czy też oddać i wziąć coś lepszego?

Skoro te kości pracowały najlepiej może warto znów na nie postawić.Co do firmy Apacer z całym szacunkiem ale pierwszy raz o niej słyszę.

Apacery to dobre kości, lepsze od Kingstonów Value, jeszcze Corsairy z DDR dobrze wypadają PCB od BrainPower.

Apacer to porządna firma i porządne produkty. Kiedyś posiadałem kość 512MB 533MHz DDR2 spokojnie podkręciłem ją do 800MHz a max ile z niej wyciągnąłem (przy stabilnej pracy) to 860MHz przy napięciu 2,3V. Moim zdaniem godne polecenia.

ale my tu o ddr rozmawiamy a nie o ddr2…

kingstony to dobre ramy ale tylko DDR! kingston ddr2 to szajs (chodzi o oc)

apacer to ogólnie dobra firma… złego słowa o niej nie moge powiedzieć bo mój kolega ma te ramy ddr 400mhz i je nieźle podkręcił (były stabilne)

nie pamiętam dokładnie ile…

PS. z tego co mi świta w głowie to apacery mają CL3 nie??

CL 2.5-CL3.0

osobiście nie kupowałbym ramów na ddr 1, poprostu sie nie opłaca, są droższe od ddr2