Opinia o programie Ubisoft Connect - tragedia!

Przepraszam, jeśli zadaje w nieodpowiednim dziale, ale gdzieś muszę to napisać, z tego Ubisoft Connect to nie da się korzystać, wiecznie wylogowania, nie zapisuje hasła. Trzeba tworzyć bez sensu konto, na Steamie też, ale tam nie wylogowuje jak na Ubisoft Connect, wiecznie aktualizacje programu przekraczające być może 50 MB, ale dalej frustrujące. Jak ktoś ma dwa konta w komputerze i tak w ogóle, to musi naciskać za każdym razem, trzy razy: „tak, tak, tak”, żeby się uaktualniło, to też jest denerwujące i pisanie za każdym razem hasła. W Steam tak nigdy nie ma, tylko w Ubisoft Connect tak jest. Taka jest Francja i nic nie zrobisz.

Możesz wypiąć się na ich gry.

Mogłeś zażalenia napisać na forum Ubisoft.

Hmm,
z ciekawości uruchomiłem UC na komputerze. Mi zapisuje z automatu login i pass. Zaznaczyłem by program pamiętał, a nie mam logowania dwuetapowego. Może sam coś namieszałeś w programie a teraz szukasz winnego.

1 polubienie

Jak używasz na dwóch lub więcej komputerach to trzeba się logować.
Korzystałem z jednego konta z córką na dwóch komputerach, jak ja się zalogowałem to ją wywalało, jak zalogowałem u niej to ja musiałem klepać login i hasło.

Obstawiam że kolo współdzieli konto.

Poza tym nie doświadczyłem wymienionych problemów.

Ja nie używam na dwóch komputerach, bo jest to konto oddzielne bezpłatne, czyli jest na jednym komputerze.

Nie ma kont oddzielnych.