Opinia pralka Bosch Logixx WAS28443

Witam!
Prosiłbym Was o opinię nt. podanego w temacie modelu pralki. Czy warto się w to pakować? Z góry dzięki.
Pralka Bosch logixx 8kg 1400obr. Super stan gwarancja Dowóz Ostrów Wielkopolski • OLX.pl

To proste. Bosch Siemens tak jedno i to samo w świecie AGD. Wejdź sobie na stronę z częściami i zobacz koszt pompy, silnika, programatora itp. będziesz wiedział czy jak padnie naprawisz i za ile. A jak brak części to się tego nie kupuje.

Nie napisałeś jaki budżet no i ile będzie ta pralka tygodniowo prać. Z mojej strony mogę Ci polecić kupno nowej pralki z jak najdłuższą gwarancją na całe urządzenie. Mniejszy nacisk stawiałbym na markę wykluczając tylko te niszowe. Swego czasu Whirlpool takie promocje dawał na pięć lat.

Zobaczcie to dla mnie.
Co to znaczy suszarka kondensacyjna a wywiewowa?

Gdyby się okazało, że konto potrzebne, to dam osobno linki do produktów:

Gdzie to będzie stać? Jest możliwość ustawienia suszarki na pralce? Moim zdaniem to lepszy wybór.

Jak on sam pierze (3. os. lp ter.), to bez pomocnika do dźwigania może nie dać rady (pewnie podobnie z naprawami samodzielnie za 5-10 lat).

I na przyszłość ten mechanizm zestawienia jest do niczego - zalogowanie nic nie daje i kręci się jakieś kółko aż do „śmierci”.

To masz dwa linki do dwóch pralek osobno.

@Grzesiekk

Gdzie to będzie stać?

Na piętrze.

Jest możliwość ustawienia suszarki na pralce? Moim zdaniem to lepszy wybór.

Po co kupywać dwa sprzęty, jak mamy jeden??

Suszarki z pralkami są bez sensu. Chociażby dlatego, że do suszenia wrzuca się mniej niż do prania. Tylko suszarka z pompą ciepła, bo tylko taka nie powoduje zawału przy płaceniu rachunku za prąd.

Jednymi z lepszych suszarek moim zdaniem jest są produkty Samsunga.

Wątek do zamknięcia
Została załatwiona ta

Dobry wybór?

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.