Opinia telefonu Nokia Lumia 800


(CarpeDi3m) #1

Co sądzicie o Noki lumi 820? :slight_smile: Czy może znajdzie się coś lepszego w podobnej cenie? Telefon będę brał z orange na kartę :slight_smile: telefon

ma być dosłownie jak MINI komputer, czyli granie, słuchanie muzyki, oglądanie filmów itp itd ;p


(mktos) #2

Świetny telefon. Bateria mogła by być lepsza, przy intensywnym graniu pewnie ciągle będzie się domagał prądu.


(Agatonster) #3

CarpeDi3m ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(somekind) #4

Lumia 720 będzie miała większą baterię, więc może warto na nią zaczekać. :slight_smile:


(CarpeDi3m) #5

A co myślicie o nokii lumii 800? ;p


(mozilla007) #6

Lepiej wziąć już N9, niż Lumie. Wykonanie telefonu jest w porządku, ale system zostawia dużo do życzenia. Bateria słaba, system ograniczony na każdym kroku, za cenę Lumii możesz mieć coś dobrego i z możliwością wyboru i przyjaznego w obsłudze. Miałem telefon z sieci do testów na miesiąc i szczerze to w porównaniu z N9 lub nawet z pierwszym Androidem (który miał więcej funkcji niż omawiana Lumia), który dawał użytkownikowi swobodę, nie ograniczenia. Jeśli chodzi o filmy to nie ma możliwości oglądania niczego w HD, zapomnij o FullHD, bo pliki są przetwarzane przez aplikację. Gier na WP jest tak mało, a jak są to albo można nauczyć się parkować, lub płacić za coś co na Androidzie jest za free. Na Androida jest GTA, Max Payne itd, na WP masz tylko ubogie gry. Słuchanie muzyki też dużo zostawia do życzenia, odtwarzacz taki ubogi, że nawet Androidowy standardowy odtwarzacz oferuje więcej możliwości. Sam zakupiłem sobie PowetAmpa na Androidzie i to akurat jest bardzo dobrze wydana gotówka. Za cenę Lumii masz już duży wybór urządzeń z Androidem umożliwiającym jakiś wybór i swobodę, jak kafelki się podobają, to ustawiasz sobie kafelki i masz po problemie. Na dzień dzisiejszy Lumie są ograniczone i nie mają podstawowych funkcji (przesyłanie plików FullHD w MKV na telefon, bez kompresji itp), które odróżniają Smartfon od zwykłego telefonu.