Opinie dotyczące motoroli v8

Witam , aktualnie posiadam motorole v3 :slight_smile: jest dla mnie super, podoba mi sie jej wyglad, fajnie sie pisze sms i ogółnie ok z tym ze nie posiada karty micro sd a posiada około 10mb pamięci, wiec słuchanie mp3 na niej odpada :wink: dlatego chce czegoś takiego samego tylko abym mógł słuchać mp3, zobaczyłem iż jest motka v8, nie ma karty ale ma jakoś 400mb pamieci wbudowanej i tyle by mi starczyło i teraz pytanie, czy warto ją kupować? jeśli tak to ile warto dać za używana bo nie chce przepłacic? chyba ze jest coś innego takiego z klapką jak motka v3 i karta :) moze tez warto v3i która ma karte?

A może rozważ Motorolę V9, ma slot na karty SD do 4GB, dwa duże wyświetlacze, lepszy aparat. Za 120-130zł można spokojnie kupić.

Z tego co pamiętam V8 miała defekt w postaci rozklejających się klawiszy.

 

Jak kupujesz na Allegro to omijaj “nowe” one nie są nowe tylko odnawiane w Chinach.

Miałem ten telefon więc mogę Tobie wytknąć wady tego telefonu a więc

krotki czas trzymania na baterii do 2-3 dni max

rozklejające się klawisze- potwierdzam :wink: Sam to miałem - te klawisze się tak wyrabiają że się do góry podnoszą. 

U mnie popsuła się taśma koszt wyniósł 150 zl ale to troche czasu temu dzisiaj na pewno już mniej :P. 

Wycierająca się z farby tylnia klapka

 

Ogólnie na V8 nie możesz czytać smsów na przednim wyświetlaczu. Obsługuje on tylko odtwarzacz muzyczny z V9 na zewnętrznym wyświetlaczu dodatkowo możesz czytać smsy i rozmawiać przez wideorozmowy :smiley: Ja osobiście brałbym V9 albo poszukaj RAZR maxx V6