Opinie fanów Hitmana

Witam…jestem ciekaw kto z obecych na tym forum osób grało/grywa w Hitman’a (w obojętnie jaką częsc) i czy przypadła wam do gustu czy nie… Osobiście jestem fanem tej gry i wiem o niej wszystko 8) A jesli jesteś eriskfanem tej seri to jeszcze lepiej :smiley: … Zachęcam do pisania :mrgreen: …


Tytułuj prawidłowo

Asterisk

no więc , tak wypada że ja też jestem fanem hitmana :mrgreen: bardzo lubię tą grę za grafikę , fabułę , akcję i w ogóle ten klimat

z niecierpliwością czekam na premierę Hitman Blood Money 8)

chyba nie zrozumiałeś autora wątku.

fajny Hitman grałem w I i II (kupiłem oczywiście legalne oryginalne) na trójkę zabrakłow kasy

Bleeh, jak słysze nazwe tej gry to mi sie neidobrze robi ;/

Grałem w Hitman Codename 47 i powiem, że fajna :mrgreen: Ta gra w pewnych momentach wymaga drobnego użcia czarnych komórek, nie tak jak ta wymieniona wyzej :?

zaraz cię sprawdzę ;]

kto był level designerem? ;] Wymień imię, nazwisko, stan cywilny (obecny oraz w chwili robienia gry), nick.

Ile trójkątów składa się ŁĄCZNIE na wszystkie levele gry? (nie liczymy postaci, broni itp)

Jaki był budżet gry?

Dudek14 ty to jak zwykle musisz coś palnąć :mrgreen: czasami brak mi słów :mrgreen: - nie zrozumiałeś wątku :x

zgodzę się z ford_focus co do punishera

:lol: mówi samo za siebie :stuck_out_tongue_winking_eye:

DUDEK14: Ty chyba nie kumasz … temat nie byl kto lubie Punishera tylko kto lubi Hitmana… :evil:

P.S mnie piszcie podobnych postów jak DUDEK14 bo aż mnie [ciach] bierze :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 06.04.2006 (Czw) 19:19

kto był level designerem? ;] Wymień imię, nazwisko, stan cywilny (obecny oraz w chwili robienia gry), nick.

Ile trójkątów składa się ŁĄCZNIE na wszystkie levele gry? (nie liczymy postaci, broni itp)

Jaki był budżet gry?

a ja mam hitmana 1,2 i 3 :smiley: codename 47 najbardziej mi się podobał :slight_smile: poprostu gierka wymiata :stuck_out_tongue: część trzecia mi się nie podobała to sprzedałem koledze w promocji wraz z 2 :smiley:

To co od dawna ceniłem w grze Hitman to to, że miał jak zawsze DOSKONAŁĄ FABUŁĘ

Gra mi się podobała, dużo ciekawych broni :mrgreen: dosyc ciekawa grafa i możliwości. Tylko podczas grania, gra mi sie wyłączała z niewiadomego powodu :frowning: