Opinie n/t antywirusów

Chciałbym wiedzieć jaki jest ( waszym zdaniem ) :stuck_out_tongue: najlepszy program do zwalcznia najgorszego co jest w historii komputera - wirusa. :stuck_out_tongue: Czekam na wasze odpowiedzi nie trzeba linków chciałbym poprostu wiedzieć jaki jest dobry :smiley:

To beda linki do tematow podobnych, ktore mozna znalezc przy pomocy opcji Szukaj.

Osobiscie polecam Panda Titanium Antivirus 2004.

Nie ma programu 100% który by wyłapywał wszyskie wirusy więc każdy będzie polecał to co ma zainstalowanego u siebie i na co go stać aby w miare uchronić komputer przed wirusami i innymi badziewiami musisz mieć zainstalowane kilka programów ja mam np. MKS-a, CWShredder, Ad-aware,Spybot-Search&Destroy,System mechanic i załączoną systemową zapore XP-ka no i oczywiście SP1 + krytyczne łaty a i tak nieraz coś załapie.

Czasem nie można mieć kilku programów na raz, bo się “pogryzą”…

a co do tematu to kiedyś miałem Avasta! dostępnego w vortalu :smiley:

Teraz "przesiadłem się jednak na Nortona 2004 :stuck_out_tongue:

Mnie nie zawiódł jeszcze NAV… Poza tym nie miał okazji zawodzić, bo mnie wirusy się nie imają :stuck_out_tongue:

Polecam “Norton Internet Security 2004 Pro” jest super. Już miałem wiele ciekawych akcji i zawsze o tym mnie informuje. Jak będziesz miał ten programik, to już nie musisz żadnych programów instalować tego typu usuwa wszystko, co najgorsze.

byl jest i bedzie Avast !!

Polecam Norton Internet Security 2004. A jeżeli chodzi o darmowy to Avast. :smiley: :smiley: :smiley:

Według mnieto naj naj naj lepszy płatny oczywiście NAV. :lol: :stuck_out_tongue: :lol: :stuck_out_tongue:

Ja już od dłuższego czasu używam programów z rodziny Symantec’a. Początkowo był to Norton AntyVirus 2003 + Norton Personal Firewall 2003. Teraz używam pakietu Norton Internet Security 2004. Oczywiście prawdą jest stwierdzenie, że “każda kaczka swój ogonek chwali”, więc nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, jeżeli opowiem się właśnie za Norton’em. Z innych programów mógłbym polecić “twory” Kasperky’iego - podobno bardzo skuteczne, aczkolwiek mnie osobiście męczył nieintuicyjny interfejs poprzedniej wersji. Testowałem najnowszą wersję 5.0 i tutaj dostrzegam znaczną poprawę w kierunku poprawy łatwości obsługi. Podzielam także zdanie saviola’i - nie powinno się mieć za wiele programów slużących ochronie gdyż mogą one utrudniać poprawne działanie systemu… Dlatego też warto zainteresować się programem, który będzie spełniał wiele funkcji, jednocześnie figurując jako pojedyńcza aplikacja.

Pozdraiwam, Morfeusz :slight_smile:

Dotychczas miałem Norton SystemWorks 2003 i nigdy mnie nie zawiódł, ale teraz ściągam Norton SystemWorks 2004 i mam pytanie !!

Najlepsze informacje bezpośrednio u źródła:

http://www.symantec.com/region/pl/product/nis_features.html

Jako, że triala nie ma… Rozumie się samo przez się… :stuck_out_tongue: :twisted: Przypominam, że ściąganie jest nielegalne w tym przypadku…