Opinie na temat internetu Tele2

Witam obecnie posiadam internet radiowy, nie jestem z niego zadowolony powoli kończy mi się umowa i mam zamiar zmienić dostawcę internetu na Tele 2 (2MB). Proszę o opinie na temat internetu Tele2 od osób posiadających łącze internetowe tej firmy. Z góry dziękuje za odpowiedzi. :smiley:

nie wiem czy nie jestem w błędzie ale tele2 zostało przejęte przez netie

wiadomo jest to typowe łącze ADSL a to należy do najstabilniejszych a co do szybkości to zawsze jest taka jak na umowie :slight_smile:

Witam!

O ile mi wiadomo to Tele2 zostało przejęte przez Netię także raczej o ofertę Netii Ci chodzi. Netia ma dosyć drogą ofertę w porównaniu do radiówki czy neta z kablówki np. UPC.

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego operatora radiówki to poszukaj jakiejś konkurencyjnej firmy. Osobiście nie polecam Netii. Miałem ale założyłem radiówkę bo prędkość jest doskonała a ceny o wiele niższe. Pozdrawiam!

ja mam NETIE już dwa lata a wcześniej tp /po odejściu z tp nareszcie trafiłem na firmę która szanuje klienta/

za 2megbit płace 64zł /wiadomo kablówka tańsza ale nie każdy ma możliwość podłączenia się np do UPC/

  • umowa na dwa lata i przysługuje mi dwukrotna możliwość zmiany warunków umowy w czasie jej trwania

tzn. jeżeli np wejdzie nowy cennik neta /stanieje/ to ja zgłaszam ten fakt do NETI a oni mi naliczają mniejsze opłaty dwa razy mogę taką operacje zrobić

w innych firmach jest tak że od momentu podpisania umowy twardo musimy płacić za to co wybraliśmy bez możliwości zmian :?

a co do radiówki to różnie bywa - jeśli firma jest solidna i nadaje w standardzie 5GHz to warto rozważyć ofertę

natomiast jeśli nadają w standardzie 2,4GHz to szkoda się pakować

ważna sprawa też jest odległość która dzieli cie od nadajnika wifi i należy wziąć poprawkę że mocne odpady śniegu czy deszczu mają duży wpływ na jakość łącza :?

O czym Ty piszesz ???

Czy 4Mb za 54 zł to według Ciebie drogo ?

Poczytaj cenniki operatorów a potem się wypowiadaj.

Nie porównuj radiówki z łączem ADSL bo nie ma czego porównywać.

http://www.netia.pl/hp,dla_domu,pakiet_opis.html