Opinie na temat monitora LG 20" LCD L207WT-PF

(system) #1

Właśnie zamówiłem monitor LG 20" LCD L207WT-PF. Chciałbym sie dowiedzieć czy dobrze spisuje sie w grach które mają wysokie wymagania sprzętowe i oglądaniu filmów.

(Orsonpel) #2

To pytasz się PO zamowieniu? Już za późno, gejm ołwer. :wink: Teraz to my czekamy, na twoją ocenę produktu :slight_smile:

(Piotrek_20) #3

Ja posiadam ten monitor w wersji 22" i sam zobaczysz, że jest niesamowity.

(efazeti) #4

ja mam i nie narzekam :slight_smile: jedynie troszkę podstawka niestabilna i obudowa się łatwo brudzi (widać kurz i odciski palców) ale sam monitor jest ok

(Piotrek_20) #5

musiałeś dostać razem z monitorem zieloną szmatkę do pucowania :stuck_out_tongue: po pucowaniu nic nie widać.

Podstawka jest obrotwa i bardzo dobra więc nie narzekaj :stuck_out_tongue:

(efazeti) #6

zielona szmatka owszem jest, ale trzeba się trochę namęczyć żeby obudowę całą doczyścić

a co do podstawki to zdania nie zmienię, niestabilna i tyle

obrotowa? chyba mamy inne, u mnie da się tylko trochę regulować kąt nachylenia (w pionie) ale obrót w poziomie nie jest możliwy

(system) #7

a taki monit LCD to jakimś specjalnym płynem trzeba myć ??

(efazeti) #8

ja przecieram suchą szmatką (tą dołączoną) i jest ok, nie kicham na monitor ani go nie chlapię niczym, nie macam go także tłustymi paluchami więc za dużo go nie czyszczę :slight_smile:

(system) #9

aha...ok. W takim razie bede go przecierał tą zieloną szmatką którą dołączyli

(efazeti) #10

zdaje się są jakieś preparaty do czyszczenia LCD ale ja ich nigdy nie używałem, nie wiem czy są bezpieczne dla ekranu