Opinie na temat monitora LG 20" LCD L207WT-PF

Właśnie zamówiłem monitor LG 20" LCD L207WT-PF. Chciałbym sie dowiedzieć czy dobrze spisuje sie w grach które mają wysokie wymagania sprzętowe i oglądaniu filmów.

To pytasz się PO zamowieniu? Już za późno, gejm ołwer. :wink: Teraz to my czekamy, na twoją ocenę produktu :slight_smile:

Ja posiadam ten monitor w wersji 22" i sam zobaczysz, że jest niesamowity.

ja mam i nie narzekam :slight_smile: jedynie troszkę podstawka niestabilna i obudowa się łatwo brudzi (widać kurz i odciski palców) ale sam monitor jest ok

musiałeś dostać razem z monitorem zieloną szmatkę do pucowania :stuck_out_tongue: po pucowaniu nic nie widać.

Podstawka jest obrotwa i bardzo dobra więc nie narzekaj :stuck_out_tongue:

zielona szmatka owszem jest, ale trzeba się trochę namęczyć żeby obudowę całą doczyścić

a co do podstawki to zdania nie zmienię, niestabilna i tyle

obrotowa? chyba mamy inne, u mnie da się tylko trochę regulować kąt nachylenia (w pionie) ale obrót w poziomie nie jest możliwy

a taki monit LCD to jakimś specjalnym płynem trzeba myć ??

ja przecieram suchą szmatką (tą dołączoną) i jest ok, nie kicham na monitor ani go nie chlapię niczym, nie macam go także tłustymi paluchami więc za dużo go nie czyszczę :slight_smile:

aha…ok. W takim razie bede go przecierał tą zieloną szmatką którą dołączyli

zdaje się są jakieś preparaty do czyszczenia LCD ale ja ich nigdy nie używałem, nie wiem czy są bezpieczne dla ekranu