Opinie na temat multiplayer BF 3

Cześć.

Mam taką sprawę, a mianowicie kilka dni temu ściągnąłem Battlefielda 3 i dzisiaj go przeszedłem.

Chodził mi bezbłędnie, tylko troszkę lagowało. Grę oceniam na 7,5/10, bo mało się tam działo,

tzn. w takim sensie, że nie jeździło się na żadnych krossach, nie latało helikopterem, krótka gra.

Taka jest moja opinia na temat singleplayer. Chciałbym zakupić Battlefielda 3,

by grać na multiplayerze. Chcę go kupić za 60 zł w neonecie. Opłaca się kupić po to,

by specjalnie grać na multiplayer? Jakie są wasze opinie?

Akurat gram w BF3 w multiplayer i jest zaj***** tylko że byś musiał kupić Premium do tego więcej mapek itp ale według mnie nie opłaca się bo w październiku wychodzi Battlefield 4

Kup aby przetestować czy gra Ci się podoba, jeśli spodoba to dokup premium.

Wyjdzie tylko 10zł drożej.

Tak jak mówią koledzy wyżej kup sobie podstawkę jak Ci się spodoba to dokup premium, które doda Ci wszystkie dodatki. Od Ciebie zależy czy kupić BF3 czy lepiej poczekać i jak sprzęt Ci na to pozwala to kup BF4 w październiku :slight_smile:

Od siebie dodam, że z Battlefieldem jest tak jak ludzie piszą w necie(i to potwierdzam :smiley: ): NIE GRAŁEŚ W MULTIPLAYER = NIE GRAŁEŚ W BF-a :slight_smile:

Obecnie chyba jedynie opłaca się kupić konto Origin z bf3 premium kupno nowej itp trochę na to póżno niedługo bf4

a ogólnie bf3 kupuje się tylko dla multi single to taki tam smaczek tylko :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dzięki chłopaki za uzasadnioną odpowiedź.

Ale nie wiem, czy wejdzie mi Battlefield 4…

Podam wam parametry mojego laptopa na pw.

Nikt Ci nie powie bo wymagań jako takich nie ma. Trzeba czekać na BETE pod koniec sierpnia pewnie.

Okay, dzięki za odpowiedź.

Jak tak patrzę na wasze opisy, to aż mnie zazdrość zjada. :frowning:

Petras14 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038