Opinie na temat Nokii 6230i

Jak w temacie. Co sądzicie o tym telefonie? Czy warty jest nabycia? Co polecacie innego w tym segmencie fonów? (oprócz SE k700i). Proszę o opinie na jego temat.

(wiem że na forum jest dużo wątków na ten temat, ale czas płynie a oferty się zmieniają i modeli przybywa…)

Mam tą Nokię, ale szybko się nudzi :slight_smile: Więc radził bym ci wziąść przynajmniej 6630, są w identycznej niemal cenie a 6630 ma lepsze funkcje.

Pozdrawiam.

Masz tu opinie

http://www.mobile.inspiracja.com/Nokia,6230i,phone.php

Jedyną wadą jaką zauważyłem jest kiepska batera, ale mnie to nie przeszkadza. Doczepić się można do lekko niedopracowanego softu, ale co pare tygodni wychodzi nowsza, poprawiona wersja. Poza tym wypas :slight_smile:

Mam w domu aktualnie też 6630 i powiem, że MP3 na głośniku lepiej przypadły mi do gustu w 6230i.

mam ją od Maja i na początku wydawała mi sie toporem po zmianie z Motoroli ale gdy wszedłem głębiej w menu okazało sie ze to świetny fonik do tego robi fajne fotki ma radio, odtwarzacz, korektor graficzny i można rozszrzać pamieć do 512 Mba - jedyna wadą jest mały wyświetlacz ,w erze nowych technologi wydaje sie on mały ale za to jest w 100% czytelny nawet w biały dzień co na koniec - polecam go ludziom nie wymagającym od telefonu cudów

Telefon bardzo dobry z świetnym odtwarzaczem MP3, radiem i 1,3Mpx aparatem… Mogę się o nim wypowiedzieć w samych superlatywach :D. Co do baterii to jest ta sama co w większości Nokii :d.

Super telefonik ma prawie wszsystkie funkcje :slight_smile: Robi dosyć fajne fotki ale 6630 moim zdaniem robi lepsze. Ogromną wadą tego tele jest bateria trzyma ze 3 dni jak się nie bawisz fonem a jak się bawisz to 1 dzien :-/. Ale tak po za tym to wypasiony telefon :slight_smile:

Super fonik :D:D Bardzo mi się podoba

Tylko te telefony różnią się dość dużo gabarytami.

Jeśli Toniuś chwali sobie wymiary, to raczej 6630 odpada.

Myśle, że to złudzenie optyczne, bo te telefony mają takie same matryce :stuck_out_tongue: