Opinie na temat Nokii 6230i

(Toniuś) #1

Jak w temacie. Co sądzicie o tym telefonie? Czy warty jest nabycia? Co polecacie innego w tym segmencie fonów? (oprócz SE k700i). Proszę o opinie na jego temat.

(wiem że na forum jest dużo wątków na ten temat, ale czas płynie a oferty się zmieniają i modeli przybywa..)

(system) #2

Mam tą Nokię, ale szybko się nudzi :slight_smile: Więc radził bym ci wziąść przynajmniej 6630, są w identycznej niemal cenie a 6630 ma lepsze funkcje.

Pozdrawiam.

(Danielm86) #3

Masz tu opinie

http://www.mobile.inspiracja.com/Nokia,6230i,phone.php

(system) #4

Jedyną wadą jaką zauważyłem jest kiepska batera, ale mnie to nie przeszkadza. Doczepić się można do lekko niedopracowanego softu, ale co pare tygodni wychodzi nowsza, poprawiona wersja. Poza tym wypas :slight_smile:

Mam w domu aktualnie też 6630 i powiem, że MP3 na głośniku lepiej przypadły mi do gustu w 6230i.

(M a x) #5

mam ją od Maja i na początku wydawała mi sie toporem po zmianie z Motoroli ale gdy wszedłem głębiej w menu okazało sie ze to świetny fonik do tego robi fajne fotki ma radio, odtwarzacz, korektor graficzny i można rozszrzać pamieć do 512 Mba - jedyna wadą jest mały wyświetlacz ,w erze nowych technologi wydaje sie on mały ale za to jest w 100% czytelny nawet w biały dzień co na koniec - polecam go ludziom nie wymagającym od telefonu cudów

(system) #6

Telefon bardzo dobry z świetnym odtwarzaczem MP3, radiem i 1,3Mpx aparatem... Mogę się o nim wypowiedzieć w samych superlatywach :D. Co do baterii to jest ta sama co w większości Nokii :d.

(hajduk123) #7

Super telefonik ma prawie wszsystkie funkcje :slight_smile: Robi dosyć fajne fotki ale 6630 moim zdaniem robi lepsze. Ogromną wadą tego tele jest bateria trzyma ze 3 dni jak się nie bawisz fonem a jak się bawisz to 1 dzien :-/. Ale tak po za tym to wypasiony telefon :slight_smile:

(Lukaszxp) #8

Super fonik :D:D Bardzo mi się podoba

(Błażej) #9

Tylko te telefony różnią się dość dużo gabarytami.

Jeśli Toniuś chwali sobie wymiary, to raczej 6630 odpada.

Myśle, że to złudzenie optyczne, bo te telefony mają takie same matryce :stuck_out_tongue: