Opinie na temat nowego wyglądu forum

Witam. Założyłem temat w celu poznania ogólnej opinii na temat nowego wyglądu forum. Według mnie wygląd jest całkiem, całkiem ale wnerwiają mnie reklamy systemów Microsoft obok napisu “forum dobreprogramy”. A co wy myślicie o nowym wyglądzie? :slight_smile:

Jest beznadziejny :smiley: Nie podoba mi się.

Świetny mi się podoba, fajnie dobrane kolory, nie wiem czy mnie trzyma sylwestrowy power ale chyba jest możliwość zmiany skórki forum o ile dobrze pamiętam? Ale wygląd jest ok, i nie mam zastrzeżeń, fakt reklamy microsoftu wkurzają deczko, ale jest ok. Pozdrawiam

Na stronie dobreprogramy też jest ten motyw tak dla informacji :slight_smile:

Fajny, fajny. Ten i stary lay były bardzo przyjemne dla oka.

Ten nowy wyglad calkiem fajny.

Na poczatku myslalem ze to tylko ja takiego mam z racji linuxa (w sensie ze specjalnie kolorystyka pod ubuntu).

Wyglad bardzo fajny, ale mnie rownierz denerwuja te reklamy microsoftu na samej gorze.

De gustibus non est disputandum.

Panel użytkownika :arrow: Ustawienia forum :arrow: Styl forum: Zielony

:stuck_out_tongue:

skórka nazywa się w chmurach, sporo reklam serwerów ms dookoła strony i forum

  • kolejna skórka “firmowa” po operze i intelu,

niby fajny ale jakoś wolałem poprzedni :lol:

a co do reklam ja z tym nie mam problemu od tego służy Adblock Plus , blokuje i po kłopocie :smiley:

Dwa skojarzenia: allegrowo albo ubuntowo :slight_smile:

Jakie będzie odczucie to dopiero wyjdzie w praniu :wink:

Po prostu tragedia. Jakże mi ulżyło mogąc zmienić motyw w ustawieniach :slight_smile:

Forum prezentuje się znacznie gorzej - za to vortal na początku średnio mi się widział, ale teraz nie jest źle - nawet zaczyna mi się podobać. Ale na forum u mnie nadal dominuje zieleń :slight_smile:

paskudny, parzy w oczy…

Nie podoba mi się. Już pomijam te reklamy na górze, ale po prostu ciężko się na nim przegląda forum, bo np. tematy przeczytane i nieprzeczytane wyglądają prawie tak samo.

Osobiście uważam przygotowywanie tego typu skórek za najbardziej żenującą formę reklamy, już abstrahując od tego, czy ktoś uważa te skórki za ładne lub nie (jak dla mnie zwyczajnie dają po oczach).

Nowa kolorystyka Forum beznadziejna, chętnie bym zobaczył skórkę w tonacji niebieskiej (w stylu świątecznego na Vortalu) Całe szczęście, że nie skasowali możliwości powrotu do zielonego.

Pomysł dobry zmiany wyglądu , ale rzeczywiście ciężko odróżnić tematy aktywne :slight_smile: i co mnie dziwi wszyscy mają ksywy swoje na czerwono , tak więc tylko kolorki zmienić i reszta spoko fajna jak dla mnie :slight_smile:

Jak już kilka osób napisało - zbyt mało różniące się kolorystycznie ikonki tematów przeczytanych i nieprzeczytanych.

@sla17

Po części zgadzam się z tobą. O ile na portalu (stronie głównej) mogłaby być o tyle na forum to tragedia. Strasznie te kolory tytułu wątku rażą w oczy. Mi osobiście również nie pasuje tło pod komentarze na głównej.