Opinie na temat orange freedom na liniach tp

(Sawicki91) #1

witam. ktoś może ma internet z orange na liniach TP ???? jak to się sprawuje??? proszę o opinię :slight_smile:

(Pawel Laskowice) #2

Posiadam od 3 lat opcję 1 Mb/s(czekam na zwiększenie do 6 Mb/s) i sprawuje się bardzo dobrze. Zawsze mam stałą prędkość z umowy. Awarie zdarzają się bardzo rzadko. Mogę policzyć je na palcach jednej ręki :stuck_out_tongue: Polecam

(Lukiii002) #3

Korzystam już czwarty rok z Orange Freedom również 1Mb i jestem zadowolony. Polecam. :wink:

(Kpc21) #4

Jaki masz drut, tak będzie się sprawować. Miałeś na tej samej linii inne łącze, np. Neo - wiesz jak działało Neo, Freedom działać będzie tak samo. Nie miałeś - pytaj sąsiadów.

(Sawicki91) #5

czyli jak mam teraz Neostrada i śmiga bez zarzutu to przechodzić???? powiecie mi moze jeszcze czy mój router d-link2640b będzie działał z Orange??? a co sądzicie o telefonie stacjonarnym z Orange?

(Kpc21) #6

Router od Neo będzie działać z Freedomem. Jeśli Neostrada śmiga, mało prawdopodobne żeby z Freedomem było inaczej. Z ofertą "Orange stacjonarny" (nie "Orange strefa") będzie tak samo.

(Sawicki91) #7

co to znaczy orange strefa???? freedom ma zmienne ip???

(Kpc21) #8

Tak, Freedom ma dynamiczne IP.

Telefon stacjonarny, ale działający poprzez sieć telefonii komórkowej.

(Sawicki91) #9

reasumując warto wziąć telefon i internet z Orange i ociekać z tp . Proponują mi miesięcznie pakiet internet + telefon(75 minut ) + 30 zł doładowania telefonu Orange za 74 zł. to dobra cena chyba?

(Kpc21) #10

Myślę że dobra, szczególnie jeśli masz komórkę w Orange.

(Czarek007) #11

Ale dojdzie ci jeszcze opłata za utrzymanie łącza w tp 30 pln netto,chyba żesię mylę.

(lazikar) #12

grom_1991 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Sawicki91) #13

jaK JEST Z tym opłatami??? czy trzeba cos bedzie płacić dla tp?

(Kpc21) #14

Jeśli w jakiejkolwiek firmie wykupi się abonament na telefon stacjonarny po liniach TP (np. właśnie Orange stacjonarny), wówczas za utrzymanie łącza się nie płaci.

(sla17) #15

U mnie neostrada zawsze chodziła perfekcyjnie, a z Orange tak kolorowo nie jest - filmiki na YT ładują się strasznie wolno, częściej zrywa połączenie.

Chyba to niemożliwe, żeby akurat wraz z moim przejściem do neostrady TP do Orange drut się zepsuł i wszystko się zepsuło, nieprawdaż? :wink:

(Kpc21) #16

Prawda. Ale możliwe również, że np. zapchany jest punkt styku, czyli miejsce, gdzie linia TPSA łączy się z siecią szkieletową Centertela.

(Sawicki91) #17

to jak wkońcu jest z tym internetem??? bedzie chodził dobrze czy tak sobie?

(Djwok) #18

@grom_1991 a z czego obecnie korzystasz?

(Sawicki91) #19

z neostrady

(sla17) #20

Popytaj sąsiadów, u jednego może chodzić fajnie, a u drugiego tak kolorowo może nie byc