Opinie na temat orange freedom na liniach tp

witam. ktoś może ma internet z orange na liniach TP ??? jak to się sprawuje??? proszę o opinię :slight_smile:

Posiadam od 3 lat opcję 1 Mb/s(czekam na zwiększenie do 6 Mb/s) i sprawuje się bardzo dobrze. Zawsze mam stałą prędkość z umowy. Awarie zdarzają się bardzo rzadko. Mogę policzyć je na palcach jednej ręki :stuck_out_tongue: Polecam

Korzystam już czwarty rok z Orange Freedom również 1Mb i jestem zadowolony. Polecam. :wink:

Jaki masz drut, tak będzie się sprawować. Miałeś na tej samej linii inne łącze, np. Neo - wiesz jak działało Neo, Freedom działać będzie tak samo. Nie miałeś - pytaj sąsiadów.

czyli jak mam teraz Neostrada i śmiga bez zarzutu to przechodzić??? powiecie mi moze jeszcze czy mój router d-link2640b będzie działał z Orange??? a co sądzicie o telefonie stacjonarnym z Orange?

Router od Neo będzie działać z Freedomem. Jeśli Neostrada śmiga, mało prawdopodobne żeby z Freedomem było inaczej. Z ofertą “Orange stacjonarny” (nie “Orange strefa”) będzie tak samo.

co to znaczy orange strefa??? freedom ma zmienne ip???

Tak, Freedom ma dynamiczne IP.

Telefon stacjonarny, ale działający poprzez sieć telefonii komórkowej.

reasumując warto wziąć telefon i internet z Orange i ociekać z tp . Proponują mi miesięcznie pakiet internet + telefon(75 minut ) + 30 zł doładowania telefonu Orange za 74 zł. to dobra cena chyba?

Myślę że dobra, szczególnie jeśli masz komórkę w Orange.

Ale dojdzie ci jeszcze opłata za utrzymanie łącza w tp 30 pln netto,chyba żesię mylę.

grom_1991 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

jaK JEST Z tym opłatami??? czy trzeba cos bedzie płacić dla tp?

Jeśli w jakiejkolwiek firmie wykupi się abonament na telefon stacjonarny po liniach TP (np. właśnie Orange stacjonarny), wówczas za utrzymanie łącza się nie płaci.

U mnie neostrada zawsze chodziła perfekcyjnie, a z Orange tak kolorowo nie jest - filmiki na YT ładują się strasznie wolno, częściej zrywa połączenie.

Chyba to niemożliwe, żeby akurat wraz z moim przejściem do neostrady TP do Orange drut się zepsuł i wszystko się zepsuło, nieprawdaż? :wink:

Prawda. Ale możliwe również, że np. zapchany jest punkt styku, czyli miejsce, gdzie linia TPSA łączy się z siecią szkieletową Centertela.

to jak wkońcu jest z tym internetem??? bedzie chodził dobrze czy tak sobie?

@grom_1991 a z czego obecnie korzystasz?

z neostrady

Popytaj sąsiadów, u jednego może chodzić fajnie, a u drugiego tak kolorowo może nie byc