Opinie na temat plecaków The North Face

Czy ktoś miał dłużej do czynienia z plecakami The North Face ? Jakie są wasze opinie na temat tej firmy ?

Zastanawiam się nad zakupem plecaka The North Face Big Shot ale istnieją obecnie dwie wersje tego plecaka.

Big Shot I (starsza)

http://www.zappos.com/the-north-face-bi … basin-blue

Big Shot II ( nowy model z 2010 r.)

http://www.zappos.com/the-north-face-bi … phalt-grey

Ceny są prawie takie same i nie wiem co wybrać :?

Ktoś posiada któryś model i może się wypowiedzieć ?:slight_smile: Ewentualnie ogólnie na temat plecaków tej firmy ?

Pozdrawiam

zasi , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zdecydowanie polecam plecaki Jansport- maja dożywotnią gwarancję !!

Też posiadam obecnie plecak Jansporta i bardzo go sobie cenię jednak szukam teraz czegoś ze specjalną przegrodą na laptopa i po dłuuugim wybieraniu Big Shot najlepiej spełnia moje oczekiwania :stuck_out_tongue: W Big Shot I przegroda jest zdecydowanie nadwieszona i posiada jakąś gąbkę na dole przegrody. Dodatkowo całe plecy są usztywnione. W wersji Big Shot II z 2010r. przegroda już nie jest tak wysoko nadwieszona, ale pozostaje pewien odstęp i również jest na dnie umocowana ta gąbka/żel (coś podobnego jak w Jansport Firewire). Poza tym posiada szelki w nowej technologii podobno znacznie wygodniejszej oraz trochę inny system wentylacji na plecach.

Z Jansportów jedynie Equinox i Lap Station spełniają moje wymagania z czego Equinox jest trochę mały bodajże 28 litrów i ma strasznie dziwny system nośny :stuck_out_tongue: Lap Station natomiast jest wielki, ciężki i jakoś nie przypadła mi do gustu ta dodatkowa przegroda na komputer. Model Firewire natomiast nie podoba mi się estetycznie :stuck_out_tongue:

A co do uwagi moderatora to miał trochę racji, porządek powinien jakiś panować, a użytkownicy powinni korzystać z forum zgodnie z zaakceptowanym regulaminem :slight_smile:

Odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz ładny plecak czy praktyczny- jak ładny to może Dior coś ostatnio uszył :slight_smile:

Przegrody na laptopy w Jansport są najwyższej jakości- pozostałe zresztą też, wszystkie detale dopracowane na najwyższym poziomie- przynajmniej w tym nowym co teraz kupiłem- ładny to on nie jest- to fakt- ale ten który ci podałem z wagą 0.6 kg- jak dal mnie rewelacja- 34l i taka waga- to niesamowita zaleta :slight_smile:

Ale spokojnie- akwizytorem firmy Jansport nie jestem i raczej w przyszłości nie będę :wink:

The North Face to też najwyższa jakość :slight_smile:

:o :o :o :o