Opinie na temat procesorów athlon le

Witam

Jak w temacie :smiley: Jakie so wasze opinie na temat procesorów Athlon z serii le np le-1620 lub 40 ?

ehhh… nie wolał byś inleta :?: wg. mnie o wiele lepszy

nie pomoge ci na AMD się nie znam :frowning:

według mnie athlon lepszy i jest duzo tańszy od pentiuma

Athlony na ogół są dobre, ale seria LE jest cienka moim zdaniem… Nie lepiej kupić sobie athlon 64 x2 dual core 3600+?

A tak w ogóle to dlaczego o to pytasz???

Co nie którzy chyba nie wiedzą jakie odpowiedzi powinny być w dziale technicznym :x

Proce z 1MB L2, rdzeń z rev. F3 powinno owocować dobrym podkręceniem, nie grzeją się (45W), jak masz max ~130 na proca i nie będziesz w stanie dołożyć do X2 4000+ to kupuj.

należało by dodać że to jest tylko 1 rdzeń a zatem sprawdzi się raczej w prostych operacjach (internet, dokumenty itp).

Właśnie, ale gdyby seria x2 była droższa, to sam bym go kupił…

A jak np le-1600 ma do 3500+? Niby takie samo taktowanie ale ten le ma więcej pamięci L2 bo 1mb i pobór mocy 45W. Kolega ma własnie tego 3500+ na MSI k9n4 Ultra i jak narazie śmiga mu wszystko całkiem nieźle. Aaa ma jeszcze 1 gb ramu i GF 7900gs ale to juz inna bajka. Narazie chodzi mi o płyte i procesor :stuck_out_tongue:

w gry też da się zagrać, przeginanie, jeszcze trochę i okaże się że 4 rdzeniówki nadają się najwyżej do pasjansa, ale dopiero po extremalnym oc :stuck_out_tongue:

test proców z l2 128, 256, 512

http://www.egielda.com.pl/forum/index.p … topic=2595

coś tam zawsze doda

Płyta i proc za ile?

Około 300 zł. Potem postaram sie wymienić na x2 4x00 ee ;0