Opinie na temat Routera NETGEAR DGND3300

Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem lub być może okaże się, że nieszczęśliwym, ponieważ dopiero teraz, kiedy mam już ten Router i niestety upłynął czas 10 dni od daty odebrania czytałem opinie na temat:, Jaki to problem sprawia ten Router w uzyskaniu stabilnej i pełnej prędkości NETIA na LINIACH TP, u mnie jest Neostrada być może na szczęście.

Pytanie: Czy Neostrady też to dotyczy?, czy ktoś miał taki problem, nie chcę wydawać znowu 600 czy 550 zloty na następcę, 3700 w którym usunięto usterkę. Czy osoby które posiadaja Neostradę z tym Routerem mają problem z uzyskaniem maksymalnej predkości i stabilności połaczeń?

Prosze o Wasze opinie

Z Góry dzięki

Pozdrawiam

Oczywiście, że się też tyczy NEO, NETIA na liniach TP to ta sama usługa tylko cenna inna

Do słabych linni polecam http://support.netgear.com/product/DGN2000

Łapie dobre synchro na słabej linni

Witam

Może masz rację, Tylko opinie w tym temacie są podzielone, ponieważ testowali ten Router pod Netią i pod TP wynik był zasakujący, ponieważ z NETIĄ nie współgrał odpowiednio zaś z Neo nie było problemów, dlatego chciałbym to jeszcze zweryfikować

Pozdrawiam

Dodane 29.10.2012 (Pn) 8:21

Ok, widzę brak dalszych odpowiedzi, tak czy inaczej jest już podłaczony, i muszę powiedzieć że wysmienicie chodzi

Pozdrawiam