Opinie na temat smartfonów Doogee T3 i T5

Witam, czy ktoś z Was posiada w.w. telefony lub miał z nimi styczność. Co o nich myślicie i jak sprawują się na naszym rynku - chodzi mi o zasięg, jakość rozmów i LTE.
Przykładowe aukcje, na których myślałem zakupić telefon: T3 T5

Pozdrawiam

Jak dla mnie to szrot oparty na archaicznym CPU MEDIATEK-a (28nm) , a ekran HD jest dopełnieniem obrazu “nędzy i rozpaczy” ! Bateria ?
https://www.apollo.pl/produkt/xiaomi-redmi-note-4-3gb-32gb-dual-sim-lte-czarny-fv23,107155.html
Importer : ABC DATA
XIAOMI REDMI NOTE 4 z SD625 z LTE B20 800MHz only !

Jak by były tańsze to ewentualnie mogły by być.

Tańsze … o 50% ! To nie są smartfony na dzisiejsze czasy ! 2 lata temu może ?

Niechętnie to przyznaję, ale lepiej wziąć Xiaomi 4X.

Cały czas myślę o Xiaomi tak naprawdę, bo poczytałem wiele wpisów na DP. Lecz znalazłem tą markę i chciałem zasięgnąć informacji, bo jakby nie było telefony inne niż wszystkie, nie będę ukrywał fajnie wyglądają.

Ale ciągnąc dalej temat, do najzwyklejszych rzeczy polecacie takie telefony? Czy jednak lepiej dorzucić na plastikowy Xiaomi i cieszyć się spokojem? Ewentualnie coś z mniejszym ekranem -> Redmi 4A ?

“Pancerną” obudowę do XIAOMI można dokupić (miałem taką w rękach ~25zł) . Wygląd to jednak cecha drugorzędna , ważne co kupujemy (wydajność) i za ile . Radze od tego szrotu (CPU MEDIATEK) trzymaj się z daleka ! Ktoś sobie czyści magazyny (cena ?) . Od zarania dziejów lepsze zawsze było , jest i będzie wrogiem dobrego !

Plastikowy jest 4A, o ile mi wiadomo 4X jest metalowy. Jak Xiaomi nie leży, to Huawei - P9 lite mini przykładowo.

Note 4 lub 4X posiada szybkie ładowanie? Bo nigdzie nie mogę wyczytać.