Opinie na temat usługi Orange Freedom

Cześć.

Chciałbym się dowiedzieć od użytkowników usługi Orange Freedom (mam nadzieję, że są tacy na tym forum :wink: ),

Jak długo czekaliście na aktywację usługi od dnia podpisania umowy i jaka jest jakość połączenia (prędkość pobierania/wysyłania, pingi, czy często zrywa połączenia)?

Niedawno podpisałem z nimi umowę (opcja 512kbps) i czekam czwarty dzień na aktywację… mam nadzieję, że nie będę żałował :wink:

Pozdrawiam i czekam na Wasze wypowiedzi.

moja siostra ma, prędkość zależy od bliskości anten oranga, u nas prędkość jest kiepska

bez_pseudonimu , nie myl Orange Freedom (internet ADSL na drutach TP) z Orange Free (bezprzewodowy)

mój błąd. sorry :slight_smile:

ten orange free dom to chyba jest to samo co neonstrada… gdzieś tak czytałem.

no to samo na lini telefonicznej i tez adsl jeszcze tanszy i kase na konto w fonie sie dostaje od 20zł do 30zł :stuck_out_tongue:

Tak i ping jest średnio o 10ms mniejszy na serwer wp.pl niż Neostrady. A i za linie w TP płaci się 32zl a za linie do Orange Freedom płaci się 28zł.

Pomimo tego, że wg umowy trzeba czekać na aktywację do 30 dni, włączyli mi internet po 7 dniach od podpisania umowy :slight_smile:

Jak narazie jestem bardzo zadowolony :slight_smile:

a to mój wynik z speedtest.net:

296037187.png

Jak na internet 512kbps chyba nie jest źle :wink:

Obecnie jestem uzytkownikiem orange fre dom. Od czasu podpisania umowy na aktywacie czekałem 2 tygodznie gosciuwka w punkcie powiedziała ż e do 3 tygodni . Mam prentkosc 1 Mb gdy pobieram cos to ok 120kb/s . Bardzo zatko wyskakuja jakies błedy przy połaczniu. Narazie jestem zadowolony ale co bndzie puzniej to zobaczymy .

__________________________________

Doczytaj uważnie Regulamin i zacznij stosować się do zaleceń zawartych w punkcie II.2.15.

Agaton

Ja mam od grudnia 2007 r. FreeDom 1 mb przy umowie na trzy lata. Ogólnie nie narzekam. Transfery nie zawsze są takie jakie powinny ale często to wynika z ograniczeń serwisów internetowych. Timingi 46 ms . Na twoim miejscu brałbym teraz 2 lub 6 mb na te 3 latka.

PS. mateusz2810 słowniczek ortograficzny się kłania:)

No widzisz ja przynajmniej pisze i wiem o czym . A nie tak jak ty że wtracasz jakieś TIMINGI wogóle o tym nikt tutaj nie pisze.

PS.PawelekCIACHO zastanów się zanim cos napiszesz ok.

Do bez pseudonimu . >jak może zalezec od bliskosci anten jak to jest internet pod telefon i nie ma zadnych anten tylko podłaczasz pod kniastko telefoniczne lol ;p

mateusz2810 , już to wcześniej wyjaśniłem koledze bez_pseudonimu :slight_smile:

a co to jest?

zainwestuj w słownik ortograficzny, albo zainstaluj sobie firefoxa, tam masz opcję sprawdzania pisowni.

Witam

mam nadzieję, że temat nie zdechł już kompletnie i ktoś będzie mi w stanie doradzić. Chciałbym zakupić modem wraz routerem wifi, coby bezprzewodowo rozprowadzić orange freedom po domu. Czy ktoś już testował jakiś sprzęt w tym temacie i mógłby mi polecić jakiś dobry modem ?