Opinie na tmat Siemnsa AF51?

Ktos ma i uzytkuje? Bardzo ladny telefonik, a aktualnie bede chcial zmienic mojego C75 na cos innego, mile widziane jakies ciekawe propozycje ? cena 300-350zł moze byc uzywany.

http://www.allegro.pl/16612_sk65.html?o … view=gtext

SK65, S75, S65 :wink:

Odradzam telefony z tej firmy. Może robią dobre lodówki, ale ich telefony to chłam :!: :!: :!:

Może nie tyle chłam bo niektóre telefony mają bardzo fajne.

Niestety siemesy lubią się wieszać oraaz co gorsza niektóre modele po kilku dniach mają problemy z odczytem karty sim.

:: MARIO :: lepiej poszukaj w tej cenie telefonów marki sony ericsson, motorola, nec, spv może nawet nokia :wink:

Jeśli telefon może być używany to dozbieraj może jeszcze kilka złotych (chociaż i z a350zł też znajdzie) bo do 400 zł kupisz spokojnie moto e398.

Zmieniasz w domku soft na e1 i masz full wypas telefon z bajerami, aparacikiem, mp3, javą i innymi :wink:

srednio mi sie podoba ta M E398 ;\ , jesli chodzi o SE to ani k300 ani k700 mi sie nie podobaja, a wyglad ma dla mnie podstawowe znaczenie :slight_smile:

Telefon musi byc ladny stylizacyjnie, i chcialbym by posiadal irde :slight_smile: niemusi miec ani aparatu ani mp3, bo mam do tego celu inne urzadzenia :slight_smile:

Czekam z chcecia na dalsze propozycje, bo ogolnie telefonami sie nie interesuje :wink:

A SE T630?

moja sister go ma :slight_smile:

a mozecie zaproponowac cos klapkowanego ;>

Simens jest najlepszy :stuck_out_tongue: A ty drogi Polsi rolniku chyba się doigrasz, radzę się uspokoić troszkę bo może już niedługo polecieć jakiś ban.

bo ci wcisneli :lol:

Dla mnie sam facet (znajomy) w Plusie powiedział tak: Słuchaj mnie to wisi jaki telefon będziesz brał, bo bierzesz w Simplusie. No to się spytałem co mi szczerze poleca. Powiedział: Polecam Nokie i SE. A spytałem o Siemensy. A on na bok mnie wziął i mówi: Tego gówna to za darmo bym na twoim miejscu nie wziął :mrgreen:

Taka prawda

Polecam jego zdanie :slight_smile: Najlepsze są:

Pogrubione te na których nie można się zawieść :slight_smile:

Przy SE powinna być gwiadka * - nie dotyczy joysticków :stuck_out_tongue:

Zależy jak się obsługujesz z telefonem.

Jeśli szarpiesz się z dżojem to nie dziwota że po kilku miesiącach do wymiany.

Jeśli obchodzisz się z nim delikatnie to wszystko powinno dość długo wytrzymać.

aju ja nie, w życiu nie miałem SE, wiem po znajomych.