Opinie nt. słuchawki bluetooth NOKIA BH-104

Witam,

Mam zamiar kupić sobie tą słuchawkę bluetooth (czyli NOKIA BH-104) i tutaj wiąże się moje pytanie - czy wybrałem dobrze.

Czy jest to dobry model? Czy działa poprawnie z takimi telefonami jak: Nokia 6230i, Nokia E51, iPhone?

Czy można np. normalnie przez nią słuchać radia/muzyki itd.?

Czytałem już kilka opinii o tej słuchawce i są nawet bardzo pozytywne, ale chciałbym zapoznać się z opiniami innych użytkowników tej słuchawki bluetooth. Tak więc bardzo proszę o dużo opinii.

PS. Mam nadzieję, że dobrze zatytułowałem temat oraz dodałem w dobrym dziale.

Pozdrawiam,

max541

Posiadam ta słuchake i powiem Ci szczerze, że trochę cięzko odbiera się nią rozmowy przez ten gumowaty przycisk. Ale jak się przyzwyczaisz to będzie dobrze. Muzy przez takie słuchawki nie za bardzo da się słuchać z tego co wiem. Widziałem pare “patchy” do fonów na symbianie i wm, żeby była taka możliwość, ale standardowo to nie bardzo (chyba, żę ktoś ma jakieś inne info). Mi się nie udało z playera ani w Omni nie udało puścić przez nią muzy. Słuchawka działa bezproblemowo z różnymi modelami. Sprawdzałem na Omni, SPV e650, kumpel ma jakąś Nokie i wszędzie okej. Połączenie słuchawki z telefonem polega na przytrzymaniu małego przycisku przez ok. 5 sekund jak usłyszczysz takie charakterystyczne “pip” i mrugającą w szybszym tępie diode to znaszy że słuchawka jest aktywna i możesz wyszukać ją poprzez BT. PIN (standardowy?) to 0000. To tyle ode mnie. Mam nadzieje, że choć trochę pomogłem.

Szkoda, że nie da się przez nią słuchać muzyki itd. ale trudno się mówi. Może jednak komuś się udało odpalić.

A jak z jakością rozmów przez ta słuchawkę?

Jakość wporządku ale do bardziej zatłoczonych miejsc lub ruchliwych ulic to trochę trzeba ją przytkać do ucha. puki co nie narzekam na nią bo sięjuż do niej przyzywczaiłem. A takżd do jej małych wad jakie opisałem wcześniej.

A jak z baterią? Długo trzyma? W specyfikacji pisze, że ok. 10 godzin.

Szczerze to jakoś nie używałem tak długo słuchawki więc w tej kwestii sie nie wypowiem.

@ Stały_bywalec

Dziękuję za opinie. Wygląda na to, że ją kupię (słuchawkę ;)).

Pozdrawiam,

max541

PS. Ale wciąż proszę o inne opinie odnośnie tej słuchawki.