Opinie o klawiaturze Manta MM956

Chciałbym się zapytać o opinie na temat tej klawiatury bo w internecie nie można znaleźć.

Właśnie nie wiem sam mam od nich głośniki i działają już dwa lata i nie narzekam a teraz widział promocję na tą klawiaturę i zastanawiam się nad zakupem.

Klawiatura Manty sprawuje się poprawnie i w rozsądnej cenie warto ją kupić. Jest dość trwała i co ważne litery na klawiszach tak szybko się nie wycierają. Dobrze by było gdyby to była klawiatura o niskim skoku klawisza.

a ta klawiatura chyba jest o niskim skoku

No tego to nie wiem - nie widziałem jej przecież. Klawiatura nisko skokowa wygląda – a właściwie to klawisze w takiej klawiaturze wyglądają tak jakby były osadzone równo z obudową (delikatnie jakieś 2 do 3mm wystają nad obudowę). Natomiast klawisze od klawiatury wysoko skokowej jakieś 5 do 6mm nad obudową.

Chodziło mi o opinie osób które posiadają tą klawiaturę.

Miałem kiedyś klawiaturę Manty, ale nie ten model i o ile dobrze pamiętam to klawiatura pracowała bardzo dobrze (mam ją sprawną do dzisiaj). Z powodu tego, że sporo gram online w gry Fps musiałem ją zmienić na klawiaturę z nakładką pod nadgarstek. Podejrzewam, że gdyby nie ten mój „konik” to bym nadal pracował na tej klawiaturze.

Jeszcze jedno. Najlepiej jakby klawiatura miała interfejs: USB co w tym wypadku ma miejsce więc moim zdaniem możesz ją kupować śmiało.