Opinie o laptopach SONY


(radmar) #1

Witam,

Jakie są Wasze doświadczenia związane z laptopami tej marki ?

Są solidne ?


(Donna USA) #2

Są tak samo solidne jak ich miotły. Plastik tłoczony na Tajwanie, klawiatura w Hongkong. 80% części robionych w Chinach, montaż w Japonii. Najbardziej solidnym i wartościowym jest napis Sony. Nie ma dziś dobrych i złych laptopów. Są albo dobrze napisane sterowniki do danego modelu, albo źle i są problemu z instalacja. Toshiba na przykład jest znana z dobrych komputerów, ale nigdy nie pisze sterowniki pod zbliżający się następny nowy Windows. HP jest znany ze zamieszcza sterowniki już pod wersje Beta przyszłego systemu. Sony kiedyś produkując najlepsze telewizory, sprzęt radiofoniczny i kamery, wybił się na światową pozycje. W komputerach jest w standardzie z innymi producentami.

:lol: :lol:


(system) #3

Raczej średnia - po 3 latach używania problem z wyświetlaczem (miga i rozłącza gdy sie nagrzeje). No i oczywiście bateria do wymiany.


(Z35ikr) #4

Na co dzień moja żona używa jakiejś plastikowej-białej na i3 14’, 4GB ramu i ATI. Podłączona do monitora 24’ i noszona od czasu do czasu na uczelnie. Zabierana na wypady jako magazyn zdjęć i wieczorny film. Działa od kilku ładnych lat bez problemów, nic nie odpada, wypala się itp.