Opinie o McAfee SiteAdvisor

Czy opłaca się instalować ten dodatek do przeglądarki. Daje w ogóle to coś? I czy strony wolniej się ładują?

Ten dodatek mówi tylko czy jakaś strona jest bezpieczna, czy nie (często nie ma racji). Jeżeli dobrze korzystasz z internetu to jest Ci nie potrzebny.

Ja mam ten dodatek i jest fajnym uzupełnieniem przeglądarki i zabezpieczenia kompa,te informacje co podają to nie są wyssane z palca więc myślę że dobry wynalazek to jest :slight_smile:

A czy jest taki dodatek, który zapobiega wchodzeniu na jakieś niebezpieczne strony, coś takiego jak mini antywirus?

Maiłem coś takiego ale nie pamiętam jak się nazywało, powiem tyle zawodne i denerwujące, McAfee SiteAdvisor jest o niebo lepszy, rzadziej się myli i jest dyskretny.

Nie, jednie na wyszukiwarkach musisz chwilę poczekać z załadowanie tego

d3e9d3d7c7edaf97.jpg ale nawet już bez tego strona się pokazuję.

Daje, a na pewno nie zaszkodzi :wink: .

To jest bardzo przydatny dodatek do wyszukiwarek- firefoxa, ie, który ostrzega przed wejściem na niebezpieczne strony. Strony szybko się ładują.

McAfee SiteAdvisor nie spowalnia wczytywania stron, jednak trzeba do niego podchodzić troszkę z przymrożeniem oka.

Ogólnie taka fajna zabawka :slight_smile:

Spybot - Search & Destroy, to bardzo przydatny skaner, który m.in. modyfikuje plik HOSTS uniemożliwiając otwieranie ok. 6000 ogólnie przyjętych za niebezpieczne stron :wink:

Jeśli chodzi o ten plik: windows\system32\drivers\etc\hosts to ja tam mam tylko tyle:

127.0.0.1 localhost

a mam ten program więc czemu mi nie modyfikuje??

Ten dodatek jest wg mnie wątpliwej jakości…

http://www.siteadvisor.com/sites/goggle.com

  1. Koniecznie najpierw pobierz najnowsze aktualizacje poprzez “Sprawdź aktualizacje”

  2. Plik HOSTS modyfikuje moduł “Ochrona” - po sprawdzeniu stanu klikasz w “Immunize”

Ale co dokładniej zmieniane jest w tym pliku? dodaje jakieś zakazane adresy? zrobiłem jak pisałeś i nic sie nie zmieniło tam, w tym pliku

-EDYCJA-

A może w rejestrze sie te strony dopisały?

Zauważyłem coś dziwnego- opisałem to tutaj:

viewtopic.php?f=16&t=304540

ściągnąłem to zainstalowałem do mozilli niby pokazało mi się tylko w prawym dolnym logu logo mcaffe siteadvisor i nie ma nigdzie tych ikonek co miały być

co mam zrobić żeby były?