Opinie o Nokia 6303 jaka jest?

Witam, temat o LG zamknięty a żeby nie zakładać nowych wątków i nie siać zamętu napiszę tutaj :slight_smile:

Dzisiaj Pan w salonie jeszcze zamiast LG i SE pocisnal mi Nokie 6303, wiadomo 3,2mpix, bla bla bla…

chce tylko wiedziec jaka ona jest tzn czy wychodza w miarę dobre zdjęcia, czy odtwarzacz muzyki dobrze gra i czy jest funkcjonalny oraz co najważniejsze czy ma glosny glosnik do rozmow ? Kiedyś miałem Nokie 3110 przez która nie mogłem rozmawiać bo była bardzo cicha stąd ta delikatna awersja do Nokii.

Myślę również czy nie kupić go poza operatorem bo widziałem go w cenie 399zł w jednym ze sklepów, w zamian za telefon u OPA wziałbym sobie krótszą umowę abo za 55 i wiecej minut (bonus od operatora za umowe bez telefonu) co sadzicie o tym pomysle i o tym telefonie ?

Przyznam, że wydaje się ciekawy ale opinie o nim są pomieszane i generalnie bez sensu, wiec wole Was zapytać.

Pozdrawiam.

ps: i nie odsylac do MGSM, wiem co to jest i z tego korzystam :slight_smile:

Jeżeli możesz to podaj jakiś konkretny model tego LG, bo równie dobrze to może być jeden z tych podstawowych telefonów, albo GT540 (Swift) z Androidem.

w tej chwili nie znam nazwy modelu a nie chce mi sie szukac :slight_smile:

moze więc zapytam tak, jak wyglada zarzadzanie w LG z systemami WM, Android i w zwykłych telefonach ?

Pozdrawiam

Jako, że mam HTC Hero to mogę Ci powiedzieć jak to jest z Androidem.

Telefony z Androidem mają wbudowaną pamięć wewnętrzną, ale ona służy do instalowania programów i systemu operacyjnego. Przestrzeń dla użytkownika to karta microSD, na której możesz trzymać cokolwiek chcesz, wiele programów, aby zaoszczędzić miejsce w telefonie ściąga pliki na kartę SD.

Co do samej karty SD to jest ona widziana jako katalog w systemie (w końcu Android to minidystrybucja Linuksa), a nie oddzielne urządzenie. Jednakże do obsługi systemu plików trzeba ściągnąć aplikację z Android Marketu, np. ASTRO lub Linda File Manager.

Co do zwykłych telefonów, mój Samsung E900 zazwyczaj zapisywał wszystko w wewnętrznej pamięci telefonu, a z karty SD zazwyczaj jak otwierał np: muzykę, to czytał tylko jeden plik i nie mogłem przełączyć na następny plik, musiałem wyłączyć odtwarzacz i otworzyć następny plik. Próbuję sobie przypomnieć jak to było w LG mojej koleżanki, ale chyba było tak samo.