Opinie o PCLinuxOS

lucas ty masz jednak stary coś z głową… iwszem to wcześniej to ja pisałem na tym innym forum ale nie nazywaj mnie kłamcą człowieczku… ja nie napisałem że to nei ja tylko napisałem jaką ty masz pewność że to ja…

co to ma znaczyć? " Nie zamierzam dalej rozmawiać z k…ą"

K***ą możesz być jedynie ty ze swoim chorym światopoglądem!

Netykieta się kłania dzieciaku neostrady!

Zero szacunku w twoją stronę! Nie potrafisz na przyzwoitym poziomie konwersacji prowadzić. Jesteś poprostu zerem

cp lucas_18 /dev/null

Ps. z uwagi na twój poziom który imho jest niższy od najgorszego trola skoro nie potrafisz dyskutowac może zacznij pisać na innym forum…

Polecam ci http://www.sweetbrokacik.fora.pl/

Może tam “istoto” nie będziesz się czuł hmm zagubiony sam ze sobą

Ale Plichu nie napisał że to nie on…

Napisał tylo że nie masz pewności…

Miałem się nie odzywać ale nie wytrzymam nazwałem cię kłamcą a nie K***ą jak sugerujesz. I to ty się zastanów nad poziomem swojej retoryki. Przyznaje może i zagalopowałem się nazywając cie kłamcą ale nie zmienia to faktu że to ty wywołałeś tą dyskusję, nie chcąc przyznać się do napisanego przez siebie postu. Co więcej już nie raz udowodniłeś, że ponoszą ci nerwy. Weś se na wstrzymanie.

wiesz moja retoryka jest oki! Chyba każdy normalny człowiek zrozumie że słowo kłamca to nie przekleństwo i nie ma sensu go cenzurować. Za to inne słowo pasuje do twojego “zakodowania” także miej pretensje sam do siebie…

Ja dyskusji nie wywołałem. Temat “opinie o pclinusos” i napisałem swoją opinie a kto napisał ripostę na to i to całkiem bez sensu? Ty kolego…

Pokaż mi stary gdzie napisałem słowa w stylu “ja tamtego nie pisałem” itp? Chetnie to zobaczę…

Nerwy mnie ponoszą jak mam dyskutować z takimi ludzmi jak Ty.

Koniec tematu…

Łaskawie wyraziłeś swoją opinię po 2 miesiącach. Gratuluję refleksu. Chciałem też podziękować za jakże wiele wnoszącą i merytoryczną opinię, która niewątpliwie pomoże mi dokonać słusznego wyboru. I żeby nie było, że oskarżam cię o gornictwo, wiem że to nie ty wykopałeś ten temat, ale osoba która to zrobiła miała przynajmniej ćoś sensownego do powiedzenia w przeciwieństwie do ciebie.

Koniec tematu

ehh skończ proszę bo dalsza konwersacja z tobą niema sensu… najpierw zarzucasz mi sie sie wypieram a potem ze to ja zacząłem te dyskusję…

Masz swój świat i ja mam swój

Koniec dyskusji…

ja tylko czytam posty… ale panowie daliście jawny popis :slight_smile:

Przecież to tylko forum… jak Was energia rozpiera to idźcie pograć w piłkę… gdzie sie podziały te czasy kiedy rower był centrum domowej rozrywki, ja np od grzebania w kompie wole sobie autko popiłować… no teraz siedze w irlandii i nie mam jak go piłować ale wkrótce wracam do Polski :slight_smile:

a co do PClinuxOS jest dobry bo jest prosty… ale nie jest systemem do jakichś powazniejszych wyczynów to tylko podstawa, podszkol się i idź dalej… tak samo jak wszystkie systemy z serii “easy to use” jakbyście tak np wzieli sie w wolnych chwilach za lekture i postawili od zera Gentoo lub Slackware (to tylko PRZYKŁADY) to taki system już raczej nie mógł by sie Wam tak wysypać żebyście nie mogli go naprawić :slight_smile:

Ja ze swojej strony daję taką radę :slight_smile: ucz sie podstaw… i stawiaj w międzyczasie coś większego :slight_smile: GWARANTUJĘ wielką frajdę gdy takie cacko już stanie a Ty z dumą powiesz SAM TO ZROBIŁEM pod architekturę mojego kompa… od podstaw:)

Ja z ubuntu przeskoczyłem na wspomniany w temacie system, później sabayonos a w końcu debian netinstall ;] i to była najlepsza opcja ;]