Opinie o płycie głównej gigabyte GA-P67A-UD3P-B3

Witam,

interesują mnie opinie o płycie GA-P67A-UD3P-B3. Z tego co mi wiadomo jest to następczyni niedostępnego już modelu P67A-UD4-B3. Pomimo, że jest to płyta UD3 ma praktycznie identyczną sekcję zasilania jak stara płyta UD4, takie same ułożenie radiatorów (co jest ważne, inne ud3 mają bardzo budżetowe rozwiązania, a UD4 ładnie pracował i miał o wiele niższe temperatury sekcji zasilania i socketu niż UD3), w ogóle design płyty jest w 95% identyczny. Ma także wszystkie niezbędne opcje, np. usb3 na przedni panel. Crossfire mnie w ogóle nie interesuje więc brak obsługi x8/x8 to żaden minus dla mnie. Kolejnym plusem jest audio realtek 889 zamiast popularnego 892, dzięki czemu po płycie można się spodziewać bardzo dobrego jak na wbudowane audio dźwięku (oczywiście zewnętrzna karta dźwiękowa to to nie jest, ale i tak jest o wiele lepiej niż w 90% konkurencyjnych płytach). Problem polega na tym, że absolutnie nigdzie nie ma recenzji tej płyty, na forach też bardzo ubogo, praktycznie nic się nie można dowiedzieć. Dlatego mam pytanie, jak ogólnie sprawuje się ta płyta? Jak wygląda temperatura socketu, sekcji zasilania? Jak wygląda podkręcanie (interesuje mnie podkręcenie i5-2500k do około max 4,5Ghz)? Jak wyglądają napięcia, są jakieś problemy przy OC? Czy przy blisko ułożonych ramach są problemy z montażem dużego coolera na CPU?

Interesują mnie również wszelkie inne opinie i informacje. Dodam, że rozważam też zakup ASUSA P8P67 EVO, który jest 50zł droższy, jednakże dużo naczytałem się o problemach z nim, występują tam problemy z montażem sporej liczby większych coolerów, dźwięk jest trochę gorszy. Jednakże wydajnościowo P8P67 EVO jest w ścisłej czołówce wszelkich benchmarków, nie mam pojęcia jak wygląda sprawa z GA-P67A-UD3P-B3 bo nie ma żadnych testów, recenzji itp (dziwna sprawa, niedostępne płyty główne mają pełno recenzji, a ta płyta która jest wszędzie w serwisach internetowych kompletnie nie istnieje).

Także interesują mnie wszelkie opinie i informacje, również linki jeśli ktoś dokopał się do jakiś informacji.

Link do specyfikacji: http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3763#ov

Z góry dziękuję za pomoc