Opinie o płycie głównej

(Mateuszmati8293) #1

Co powiecie na temat tej płyty głównej:

http://www.znak.pl/index.php?cid=327&sc ... rce6100AM2

Czy pogram na tej grafie w jakieś ciekawe gry typu nfs carbon?

(Madafaker) #2

Co powiemy ??

Badziew...z tą kartą graficzną to chyba płynnie pograsz w systemowego pasjansa... :roll:

(Dede 12) #3

"Badziew" ? :? A ty jaką masz że niby nie jest badziewna ? :stuck_out_tongue:

IMO ta płyta jest bardzo dobra. Słyszałem o niej wiele bardzo pozytywnych opini. Zint. grafika może cudna nie jest, ale bardzo zła też nie jest...

PS. Sam mam Biostara Tforce Ultra4 i bardzo ją sobie chwale ;]

(Mateuszmati8293) #4

A dobrze sie na niej kręci ?

(Pyra20) #5

bodajrze TOBi ma tą płytę, może kręcił, zapytaj

(Dede 12) #6

Podobno świetnie :smiley:

(McDracullo) #7

Płytka fajna. Grafika już gorsza. Do tego pobieram pamięc z RAM'u. Nie jest to karta do gry, więc nie licz więc na oszałamiające efekty. Niektóych gier, może wogóle nie odpalisz.

(Michal Kolatek) #8

Ja nie podkręcałem proca wyżej niż 1.9, ale timingi ładnie lecą na tej płycie 4-3-3-12 i pewnie pójdą niżej.

Na Pure Pc widziałem sigi z opisami kręceń A64 3000+ chodzi na 2.7 i może więcej, reg FSB od 200do chyba 400 czy 600 nie pamiętam, reg napięć dla proca do chyba 1.8V (ale radze nie jechać wyżej niż 1.55V ;]) dla pamięci chyba do 2V, płyta posiada zworkę do ustawienia napięcia dla ramu na stałe teoretycznie 2.2V, ale ktoś mierzył i realnie jest 2.03V, łatwo można zrobić V-moda dla ramu,płyta nie grzeje się teraz według Everesta mam 27*C, można zapisywać chyba 4 własne ustawienia biosu np, na jednej kopi masz na procu 2.5, na innym niskie timingi, inny ma standardowe takty i timingi, przydatne. Jak nie masz budy to na płycie jest przycisk resetu i odpalania jak na DFI.

W gry da się grać Hitman BM, chodzi na 800x600 większość suwaków na full część na połowie i się nie tanie, jak by integra nie wystarczała to zawsze jest wolne PCI-E, jak nie masz na grafikę to kupuj płytę z 6100, grafiki za ~200 zł są nie wiele lepsze od zintegrowanej, dopiero za ~400 zł można kupić dobrą grafikę Palinta Sonic 7600GS na DDR3.

Płytę polecam, ani razu nie użyłem resetu.

(McDracullo) #9

A co to za OC o 100MHz? :expressionless:

(Adonis19) #10

płyta ok pewnie lepsza od mojej :wink: :wink: 8)