Opinie o płycie głównej

Co powiecie na temat tej płyty głównej:

http://www.znak.pl/index.php?cid=327&sc … rce6100AM2

Czy pogram na tej grafie w jakieś ciekawe gry typu nfs carbon?

Co powiemy ??

Badziew…z tą kartą graficzną to chyba płynnie pograsz w systemowego pasjansa… :roll:

“Badziew” ? :? A ty jaką masz że niby nie jest badziewna ? :stuck_out_tongue:

IMO ta płyta jest bardzo dobra. Słyszałem o niej wiele bardzo pozytywnych opini. Zint. grafika może cudna nie jest, ale bardzo zła też nie jest…

PS. Sam mam Biostara Tforce Ultra4 i bardzo ją sobie chwale ;]

A dobrze sie na niej kręci ?

bodajrze TOBi ma tą płytę, może kręcił, zapytaj

Podobno świetnie :smiley:

Płytka fajna. Grafika już gorsza. Do tego pobieram pamięc z RAM’u. Nie jest to karta do gry, więc nie licz więc na oszałamiające efekty. Niektóych gier, może wogóle nie odpalisz.

Ja nie podkręcałem proca wyżej niż 1.9, ale timingi ładnie lecą na tej płycie 4-3-3-12 i pewnie pójdą niżej.

Na Pure Pc widziałem sigi z opisami kręceń A64 3000+ chodzi na 2.7 i może więcej, reg FSB od 200do chyba 400 czy 600 nie pamiętam, reg napięć dla proca do chyba 1.8V (ale radze nie jechać wyżej niż 1.55V ;]) dla pamięci chyba do 2V, płyta posiada zworkę do ustawienia napięcia dla ramu na stałe teoretycznie 2.2V, ale ktoś mierzył i realnie jest 2.03V, łatwo można zrobić V-moda dla ramu,płyta nie grzeje się teraz według Everesta mam 27*C, można zapisywać chyba 4 własne ustawienia biosu np, na jednej kopi masz na procu 2.5, na innym niskie timingi, inny ma standardowe takty i timingi, przydatne. Jak nie masz budy to na płycie jest przycisk resetu i odpalania jak na DFI.

W gry da się grać Hitman BM, chodzi na 800x600 większość suwaków na full część na połowie i się nie tanie, jak by integra nie wystarczała to zawsze jest wolne PCI-E, jak nie masz na grafikę to kupuj płytę z 6100, grafiki za ~200 zł są nie wiele lepsze od zintegrowanej, dopiero za ~400 zł można kupić dobrą grafikę Palinta Sonic 7600GS na DDR3.

Płytę polecam, ani razu nie użyłem resetu.

A co to za OC o 100MHz? :expressionless:

płyta ok pewnie lepsza od mojej :wink: :wink: 8)